Подвиг героя Новоросії: як Олексій Мозговий розстріляв сім’ю Олега Бурихіна з Антрацита

9 травня 2014 року на трасі під Свердловськом Луганської області (тоді цю територію України вже толком не контролювала) розстріляли сім’ю бізнесмена Олега Бурихіна з Антрацита.
Бурихін з дружиною і дочкою їхав на двох позашляховиках “Тойота FJ” в бік російського кордону. Починалися бойові дії, і сім’я хотіла перечекати лиху годину в РФ. Але доїхати до Росії їм не судилося. Недалеко від кордону машини були розстріляні із засідки “ополченцями”. Олег і його дружина Ірина загинули на місці. 10-річна дочка отримала серйозні поранення, і дивом залишилася жива …
Тоді про цю подію написали всі ЗМІ. Але трагедія швидко забулася, так як починалася війна і її затьмарили інші, ще страшніші новини. Влада в Луганській області тоді вже не було, тому злочинців не шукали і не назвали.
Якщо коротко, то справа йшла так: Мозговому і Костіна стало відомо, що директор ТОВ «Борис Інвест» Олег Бурихін з сім’єю в ніч на 9 травня буде їхати з Антрацита в Росію і повезе з собою велику суму грошей готівкою. Дізнавшись про це, вони вирішили влаштувати на дорозі засідку, вбити й пограбувати Бурихіних. Для цього «герої Новоросії» відтіснили у підприємця зі Свердловська «Камаз», за допомогою якого перекрили трасу. А також підтягнули до місця засідки взвод «ополченців», яким розповіли, що на позашляховиках по трасі будуть їхати бойовики «Правого сектора» і їх потрібно вбити.
Бурихіни, які рухалися по трасі на двох автомобілях «Тойота FJ», побачили, що дорога перекрита «Камазом» і зупинилися. Після цього по них відкрили вогонь із засідки. Убивши батьків і кинувши на місці спливала кров’ю дівчинку, «захисники Донбасу» забрали з машини гроші і зникли.
Як знають всі, хто хоч трохи цікавиться історією війни на Донбасі, Олексій Мозговий – один з найбільш розпіарених “героїв Новоросії”. Скільки хвалебних статей і репортажів було написано про нього, просто не злічити. Здається, жоден інший польовий командир ЛДНР не заслужив такої честі. Після смерті Мозгового про нього були зняті документальні фільми і написані книги. Пропагандисти дуже старалися, щоб створити ореол слави його батальйону «Привид». В Алчевську Мозговому навіть встановили пам’ятник. І ось тепер навіть керівництво ЛНР (а отже – і Росія, яка там все контролює) визнало, що один з найвідоміших “захисників Донбасу” виявився банальним розбійником, мародером і вбивцею.
І через майже 6 років так званий “суд ЛНР” все ж назвав винних. Організаторами вбивства сім’ї Бурихіних були названі командири батальйону “Привид” – Олександр Костін ( “Август”) і Олексій Мозговий. Костіна дали 14 років в’язниці. Мозгового зі зрозумілих причин не судили – він був убитий ще в травні 2015 го. За іронією долі, загинув він так само, як і його жертви – розстріляний із засідки на трасі. Karma is a bitch.
Матеріали справи вже опубліковані у відкритому доступі і там можна почитати у всіх подробицях про те, як “герої Новоросії” розстрілювали сім’ю з дитиною.

Дуже важливо щоб ця інформація дійшла до всіх любителів “русского мира” і ЛДНР. Якщо у вас є родичі і знайомі, які вірять в безкорисливі мотиви «борців з бандерівцями», просто надішліть їм посилання на відео або текст.

 

За матеріалами Блог Дениса Козанського