Після закінчення шоу ПВК Вагнер, з’явилось багато героїв-рятівників

  Коли під час шоу “Заколоту Кувалди” терористи ПВК “Вагнер” рухались у бік Москви, то всі герої-рятівники поховались “під віник”, або швиденько порозбігались “у справах”. Тепер, коли стало зрозуміло, що путін зі своєю компанією ще на деякий час залишаються при владі, з’явилося дуже багато героїв рятівників “РоZZійського ОтєчестVа”.

“Браво мені, Я врятувала Москву”, – заявила прорашистська депутатка Сенату Румунії Діана Шошоаке. “Скажіть спасибі, що я поговорила з Лукашенк[а] і переконала його прийняти Пригожина. Браво мені! Браво мені за те, що я врятувала Москву. Хочете, врятую для вас Вашингтон?”, – заявила Шошоаке.

  “Я зрозумів: було прийняте жорстоке рішення – “мочіить”. Я запропонував Путіну не поспішати. Кажу, давай поговоримо з Прігожиним, з командирами його. На що він [Путін] мені сказав: “Слухай, Саша, марно. Він навіть слухавку не бере, ні з ким розмовляти не хоче”, – розповів самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко про день “Заколоту Кувалди”.

  “Ми знали, що переможемо, Москву бунтівники ні за що не взяли б. Заколот [Кувалди] був інспірований Заходом і наклався на особисті амбіції змовників”, – заявив голова Росгвардії Золотов, який також бажає отримати “ордєн на грудь”.

  Віктору Орбану не дає спокою те, що Сійярто від Путіна орден вже отримав, а він ще ні. То ж Орбан заявив, що “путін не є військовим злочинцем, а Україна більше не є суверенною державою. Досягнення миру цілком і повністю залежить від США, а не від України чи Росії”.

І ,схоже, що це ще не кінець. Далі буде…

Рузана Зубік, НОВА: новини ветеранів.

НАГАДУЄМО:

Путін відверто заявив, що Росія – країна-терорист