Переможці конкурсу #ВАРТО 2.0 відкрили гончарню на Київщині

  Майстерню гончарного ремесла у селі Хотів на Київщині заснував ветеран Володимир Довган та його дружина Оксана. У магії гончарства Володимир вже понад 30 років і, як ніхто інший знає, що глина здатна лікувати. І саме гончарство допомогло Володимиру після демобілізації й тепер допомагає іншим ветеранам та ветеранкам.

  Подружжя стало переможцями конкурсної програми #Варто 2.0 від Українського ветеранського фонду та отримало кошти на розбудову своєї унікальної гончарні. Нещодавно артрезиденція відчинила свої двері.

  Роботи ще багато – попереду ремонт. Проте потрібно жити тут і зараз. Потрібно радіти кожному дню та кожній можливості. Ось і ми радіємо, що вже маємо стіни, дах, вікна нашої оновленої майстерні та непереборне бажання рухатись вперед.

  Вже маємо місце, де зустрічати гостей та влаштовувати майстер-класи. Колядники по-справжньому заколядували наш простір на процвітання та добру долю, прийшли наші добрі друзі й разом ми відзначили цей день. А далі – працюймо та розвиваймося!”, – повідомила у розмові з кореспондентом УВФ  Оксана Довган.

  Попереду в артрезиденції подружжя Довганів безліч заходів, зустрічей, проєктів, вишуканих горняток, тарілок, наповнених силою давнього українського ремесла.

НАГАДУЄМО: