Голова Міністерства закордонних справ Угорщини Петер Сійярто опосередковано підтвердив, що керівництво країни має розроблений план “надзвичайної спецоперації” проти України, під приводом “захисту і порятунку угорців, які проживають на Закарпатті”.
Він заявив, що угорські військові можуть перейти кордон, “якщо потрібно”. Про це міністр сказав в інтерв’ю угорському виданню Index.
В Україні і до цього “відвертого зізнання” добре знали, хто з сусідів здатен нам встромити ніж в спину. Зараз весь Світ має можливість спостерігати за механізмом реалізації подібної заяви: російські війська здійснюють “захист” і “рятують росіян”, які проживають на Донбасі.
Подібне “зізнання” Голови МЗС Угорщини Петера Сійярто зайвий раз підтверджує розвіддані про те, що напередодні вторгнення Кремль “розділив” Україну на “шматки” та “роздав” їх нашим сусідам. Схоже, що крім Білорусії, “шматок” України пообіцяли і Угорщині. Шкода, що уроки історії середини 20 століття керівництво Угорщини зовсім не засвоїло.
ДОВІДКА:
Петер Сіярто — угорський проросійський політик, Міністр закордонних справ і зовнішньої торгівлі з 23 вересня 2014 року. Народився 30 жовтня 1978 року в н.п. Комаром. Має ступінь магістра в галузі міжнародних відносин. Одружений з Сільвією Надь (в шлюбі з 2009 року).
28 вересня 2018 року потрапив до бази сайту «Миротворець» за замах на суверенітет і територіальну цілісність України. З його вуст лунали прямі погрози збройними вторгненнями в Україну. В діях і висловах є ознаки втручання у внутрішні справи України, розпалювання і підтримка сепаратистських настроїв в Україні. Участь в організації провокації, спрямованої на масове порушення громадянами України законодавства України.
18 листопада 2021 року, за три місяці до російського вторгнення в Україну, був отримав з рук Путіна російський Орден Дружби — за великий особистий внесок у розвиток російсько-угорських відносин та промислово-інвестиційного співробітництва. Це нагородження може бути пов’язане з тим, що влітку 2021 року угорські спецслужби встановили, що російське ФСБ протягом тривалого часу контролювала інтернет-комунікації МЗС Угорщини.
На початок 143 доби війни російські окупанти продовжують практикувати “ракетний тероризм” – завдавати ракетних ударів по цивільних об’єктах на території України.
На Волинському та Поліському напрямках суттєвих змін в положенні військ РБ не помічено. До Єльська (РБ) прибув і був розвантажений ешелон з 15 БМП-2 ЗС РБ. У місті спостерігається значне збільшення кількості працівників МВС.
На Сіверському напрямку ворог обстріляв з мінометів позиції наших військ поблизу Заруцького, Старикового та Будівельного Сумської області.
На Харківському напрямку противник основні зусилля зосереджує на недопущенні просування наших військ. Завдав авіаційного удару неподалік Мосьпанового. Здійснив артилерійські обстріли в районах населених пунктів Харків, Питомник, Новопокровка, Протопівка, Руські Тишки, Дуванка та Коробочкине.
На Слов’янському напрямку завдав авіаудару поблизу Богородичного. Артилерійські обстріли фіксувалися в районах населених пунктів Дібровне, Чепіль, Костянтинівка, Новомиколаївка, Мазанівка, Богородичне, Микільське та Гусарівка.
На Донецькому напрямку ворог обстріляв райони Закітного, Сіверська, Григорівки, Тетянівки, Донецького та Райгородка. Штурмові дії окупантів у напрямку Спірне – Івано-Дар’ївка наші захисники успішно відбили.
На Бахмутському напрямку противник завдав авіаційних ударів неподалік Берестового та Нью-Йорка.
Бахмут стане наступною ціллю після захоплення Сіверська. У «ЛНР» заявили, що вже увійшли до Сіверська, але це ніяк не підтверджено, вважає британська розвідка.
Українські військові зірвали спробу ворога заволодіти автошляхом між Лисичанськом та Бахмутом. Голова Луганської ОВ Сергій Гайдай повідомив, що росіяни безуспішно намагаються захопити стратегічно важливу для них автодорогу вже понад два місяці.
Ворог здійснив артилерійські обстріли в районах населених пунктів Берестове, Соледар, Званівка, Семигір’я.
Ворожі спроби штурму у напрямках Доломітне – Новолуганське та Доломітне – Семигір’я під влучним вогнем українських воїнів захлинулися. Така ж доля спіткала окупантів у напрямку Роти – Вершина. Противник відійшов. Після перегрупування відновив наступ на Вуглегірську ТЕС, бойові дії тривають.
На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках з метою витіснення наших підрозділів із зайнятих рубежів ворог завдав авіаударів поблизу Авдіївки. Вів артилерійські обстріли в районах населених пунктів Новобахмутівка, Авдіївка, Новомихайлівка, Павлівка, Золота Нива, Времівка, Новопіль, Залізничне, Новояковлівка та Малинівка.
Енергодар. На Запорізькій АЕС рашисти встановлюють ракетні комплекси, з яких обстрілюють Нікополь, повідомив президент НАЕК “Енергоатом” Петро Котін. Російські окупанти продовжують стягувати військову техніку на територію АЕС. Зараз там вештаються близько 500 росії.
На Південнобузькому напрямку противник вів повітряну розвідку БпЛА. Обстрілював з артилерії райони населених пунктів Осокорівка, Трудолюбівка, Партизанське, Первомайське, Благодатне, Мурахівка, Квітневе, Оленівка, Степова Долина, Олександрівка і Таврійське.
Рашисти намагаються відновити діяльність морських портів на Азовському морі, щоб вивезти награбоване з України.
Британська розвідка повідомляє, що незважаючи на заяви РФії, ніби острів Зміїний не використовується Україною, російські винищувачі Су-27 не змогли завдати авіаудару по острову.
11 вересня 2022 року – день «Х» для Росії. Колаборанти заявили, що в такій собі «лнр» вже створили штаб з підготовки до референдуму про приєднання до Росії. За інформацією, референдуми про приєднання «ЛуганДонії» до РФії планують провести в “єдиний день голосування” 11 вересня 2022 року. Рашисти планують до цього дня захопити всю Донецьку область.
Міністр оброни України Олексій Резніков повідомив про прибуття в Україну перших систем MLRS M270. Від HIMARS вони відрізняються платформою – M270 на гусеницях, а також кількістю ракет у пакеті – 12 проти 6 у HIMARS. Він також сказав, що “Закінчити війну до кінця року абсолютно можливо”.
У США прокоментували своє вчорашнє звернення щодо заклику залишити Україну громадянам США. Такий крок пояснили пріоритетом безпеки своїх громадян та їх регулярне оповіщення щодо безпеки в режимі реального часу.
«Ми прагнемо надавати громадянам США чітку, своєчасну та достовірну інформацію про кожну країну світу, щоб вони могли приймати обґрунтовані рішення про поїздки», – заявив представник Держдепу США. Він наголосив, що Travel Advisory Level (рівень безпеки для поїздок) для України залишається на рівні 4: «Не для подорожей”.
Вчора на нараді Путін обговорював з керівництвом військового і силового блоків можливість одноразового ракетного удару по Україні з використанням близько 30% ресурсів, що залишилися. Схоже, що саме інформація про результати “обговорення” і стали приводом для звернення посольства США в Україні до своїх громадян в Україні.
Безпілотні літальні апарати почали активно використовуватися на фронті під час Другої азербайджано-вірменської війни за Нагорний Карабах. Вони епізодично використовувалися військовими під час першого етапу боїв за Донбас та “дії Міських домовленостей”.
Сьогодні в небі України задіяна доволі широка лінійка БПЛА як російського, так і з нашого боку. Тому варто вивчати засоби ворога, вчіться відрізняти від тих, що використовуйте ЗСУ.
Хто добре поінформований – той має перевагу на полі бою! Тому, як казав один мудрий військовий дядько: – Вчіть матчасть!
Володимир Приходько, НОВА: новини ветеранів АТО/ООС.
Сьогодні у Вінниці та області оголошено День жалоби за загиблими від російського ракетного удару 14 липня. Про це повідомляється на сторінці Вінницької міської ради в Телеграм.
Вчора рашисти вдарили трьома ракетами «Калібр» по центру Вінниці в годину пік, знищивши Будинок офіцерів (концертний зал), медичний центр та Будинок побуту «Ювілейний». Сьогодні в обласному центрі тривають аварійно-рятувальні роботи та розбирання завалів, які виникли внаслідок ракетного обстрілу.
На ранок 14 липня відомо про 23 загиблих, серед яких троє дітей. У лікарнях залишаються 73 постраждалих. 18 людей вважаються зниклими безвісти. Тіла двох загиблих дітей вдалося опізнати. 11 дорослих ще не ідентифіковані, повідомив голова Вінницької ОВА Сергій Борзов.
Починаючи з 24 лютого ЗС РФ завдали 17.314 ударів по цивільних об’єктах України та близько 300 – по військових. Вони добре розуміють, куди летять їхні ракети», – заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін.
У кожного російського злочину є конкретне ім’я, прізвище та по-батькові.
Особисто віддав наказ вдарити “Калібрами” по Вінницькому будинку побуту та Діагностичному центру “командір отдєльного дівізіона подводних лодок ЧФ РФ капітан пєрвого ранга” Варочкін Анатолій Геннадієвіч (на фото ліворуч), який проживає у місті Севастополь на вулиці Юмашева буд.25, кв.108.
Телеграм-каналі “Supernova+” зазначив, що злочинний наказ виконав командир підводного човна “Алроса” Дєніс Сопін (на фото праворуч).
Згідно з сьогоднішньою офіційною версією МО РФ про вчорашній ракетний удар по центру Вінниці, то там на момент удару проходила нарада командування українських ВПС. Звичайно, “всі знищені”. У вчорашній версії, озвученій Симоньян із посиланням на те ж Міноборони, мова йшла про “тимчасовий пункт розміщення націоналістів”, а не про нараду командування ВПС ЗСУ з іноземцями.
Терорист Гіркін (“Стрєлков”) під час обговорення з якимось пом’ятим типом обстрілу Вінниці зазначив, що русня бездарно витрачає свої ракети. Кожна ракета, яка вбила та покалічила людей у Вінниці, коштувала 7 мільйонів доларів. Навіть “оголтєлиє рашисти” відкрито говорять, що тупо було обстрілювати місце скупчення мирного населення і громадської інфраструктури. «Це удар по нам самим», – підсумовує Гіркін.
Російський військовий блогер Анатолій Дрьомов виправдовує ракетний удар по Вінниці тим, що «на війні всі “мєтоди” хороші, і лише тиск населення “салорейха” змусить Зеленського капітулювати». «Якщо ми не бомбитимемо пологові будинки, школи та будинки — нам не виграти в цій війні», – стверджує блохер.
Але, скоріше за все, росЗМІ згодом скажуть, що це фейк. Інформація з’явилась на одному з його «резервних» каналів, який, можливо, веде хтось із його фанатів та послідовників. Але “потрібну думку” до читача дані публікації донесли.
Вінницька міська рада повідомляє, що за попередньою інформацією за медичною допомогою до закладів охорони здоров’я звернулося 183 особи. Інші постраждалі отримали амбулаторну медичну допомогу…
Республіка Білорусь допустила дефолт із зовнішніх боргових зобов’язань, повідомило міжнародне агентство Moody’s. У РБ абсолютно серйозно вирішили оплатити євробонди в рублях замість доларів.
10-річні облігації на 600 мільйонів доларів із прибутковістю 7,625% річних Білорусь розмістила у червні 2017 року. Пізніше ця країна також випустила 5-річні облігації на 800 доларів під 7,125% річних із погашенням у лютому 2023 року. Організаторами випусків були Citigroup Global Markets та Raiffeisen Bank International.
Загалом зараз у обігу перебуває п’ять випусків білоруських євробондів на загальну суму 3,25 мільярда доларів. Останні облігації були випущені у червні 2020 року на 5 років на 500 мільйонів доларів під 6,125% та на 10 років на 750 мільйонів доларів під 6,375%.
28 червня Рада міністрів і Національний банк Білорусі прийняли спільне рішення про перерахування Міністерством фінансів республіки в рамках виплат по єврооблігаціях за рахунок коштів в іноземній валюті сум у білоруських фублях на рахунки, що спеціально відкриваються в Беларусбанку.
29 червня Мінфін РБ не зморгнувши оком повідомив, що виплати за облігаціями “Belarus-2027” строком саме на цей день у загальній сумі 22,9 мільйона доларів вже було проведено за “новим порядком”.
У свою чергу Citibank і компанія Citigroup Global Markets Europe 07 липня заявили про призупинення роботи в якості реєстратора, фінансового, платіжного та трансфертного агента з євробондів Білорусі.
У той же день рейтингове агентство Fitch знизило довгостроковий рейтинг дефолту емітента Білорусі в іноземній валюті до “C” з “CCC”, оскільки платіж у національній валюті суперечить документації облігацій, що не допускає розрахунків в альтернативних валютах.
Агентство також попередило, що коли платежі з єврооблігацій “Belarus-27” не будуть здійснені відповідно до початкових умов до 13 липня, то Fitch вважатиме це дефолтом і знизить довгостроковий рейтинг Білорусі до “RD” (обмежений дефолт), а рейтинг даного випуску єврооблігацій – до “D”.
Станом на кінець дня 14 липня 2022 року на сайті цієї агенції жодних змін у рейтингах Білорусі після 07 липня не з’явилося.
12 липня 2022 року Мінфін Білорусі заявив, що вважає ситуацію форс-мажорною і змушений обирати “альтернативні варіанти” виконання зобов’язань щодо єврооблігацій, а дії Fitch демонструють “суб’єктивний підхід в оцінці кредитоспроможності Білорусі”.
21 травня 2013 року Верховна Рада України одноголосно прийняла Постанову №292-VII «Про встановлення Дня українських миротворців».
З метою вшануванням мужності і звитяги, зразкового виконання службових обов’язків, вірності присязі учасників миротворчих операцій та забезпечення збереження пам’яті славетних героїв-миротворців, які загинули під час виконання обов’язків у складі миротворчого контингенту та миротворчого персоналу, Постановою визначено 15 липня Днем українських миротворців з подальшим відзначенням його на державному рівні.
Все почалося з того, що 03 липня 1992 року Верховна Рада України прийняла Постанову № 2538-XII «Про участь батальйону Збройних Сил України в Миротворчих Силах Організації Об’єднаних Націй у зонах конфліктів на території колишньої Югославії».
Формування українського миротворчого підрозділу — 240-го окремого спеціального батальйону проводилося на базі 93-ї гвардійської мотострілецької дивізії 6-ї гвардійської танкової армії (пізніше — 93-ї механізованої дивізії 6 армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України). Батальйон було сформовано в рекордно короткий термін — за три тижні!
15 липня 1992 року два літаки з передовою групою 240-го батальйону на борту здійснили виліт з дніпропетровського аеродрому у напрямку Боснії. Передова група налічувала 42 військовослужбовця. Після приземлення у Сараєво українські миротворці одразу опинилися в епіцентрі бойових дій.
Незважаючи на надзвичайно тяжкі і складні умови, наші миротворці з честю виконували поставлені завдання. Тільки за чотири місяці ними було проведено більше 800 конвоїв з гуманітарним вантажем. Так було відкрито чергову сторінку бойової слави українських військовослужбовців, славетних героїв-миротворців.
Починаючи з 1992 року близько 40 тисяч військовослужбовців Збройних Сил України взяли участь у міжнародних миротворчих операціях.
Українські миротворці були задіяні в миротворчих операціях у Косово, Боснія і Герцеговина, Східна Славонія, Ангола, Македонія, місія ОБСЄ у Косово, Гватемала (МІНУГУА), Таджикистан, Афганістан, півострів Превлака Хорватія, Кувейт, Сьера-Леоне, місія ОБСЄ у Грузії, Придністров’я, Ірак, Ліван, Єфіопія та Єритрея, місія ООН у Грузії, Судан, Кот-д’Івуар, Демократична Республіка Конго.
Під час виконання миротворчих місій загинуло 50 військовослужбовців ЗСУ.
Сьогодні українські миротворці зі складу ЗСУ змушені боронити власну країну від російській агресії.
Пресслужба Генштабу ЗСУ інформує, що на початок 142 доби повномасштабного російського вторгнення ситуація на Волинському та Поліському напрямках суттєвих змін не зазнала. Літак ДРЛО А-50 ВКС РФії (RF-94268) полетів з Білорусі на Росію, — повідомив Беларускій Гаюн. Волинському та Поліському напрямках суттєвих змін не зазнала. Літак ДРЛО А-50 ВКС РФії (RF-94268) полетів з Білорусі на Росію, — повідомив Беларускій Гаюн.
На Сіверському напрямку противник продовжує здійснювати посилену охорону ділянки українсько-російського кордону. З метою демонстрації присутності ворог періодично обстрілює позиції наших військ в прикордонних районах Чернігівської та Сумської областей.
На Харківському напрямку ворог намагається утримати зайняті райони та не допустити просування наших військ у бік державного кордону. Здійснив обстріли із танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Петрівка, Рідне, Соснівка, Слатине, Пришиб, Руські Тишки, Питомник, Верхній Салтів та інших. Вів повітряну розвідку оперативно-тактичним БПлА “Орлан-10” неподалік Приморського.
На Слов’янському напрямку ворог намагається покращити тактичне положення та вести наступальні дії у напрямку Слов’янська. Обстріляв із артилерії райони Дібровного, Подолівки, Мазанівки, Адамівки, Чепіля, Краснопілля, Курульки та інших.
На Донецькому напрямку противник продовжує вогневий вплив на підрозділи сил оборони України із артилерії і танків по лінії зіткнення. Веде розвідку, намагаючись знайти слабкі місця в обороні наших військ. Основні зусилля зосереджує на Бахмутському та Новопавлівському напрямках, намагається просунутись у напрямку Соледара та Бахмута.
На центральній вулиці Сєвєродонецька вчора несподівано підірвалася автівка з окупантами. Шестеро загарбників поранено, четверо з них – важко, — Сергій Гайдай.
На Краматорському напрямку ворог проводить перегрупування з метою відновлення наступу у напрямку Сіверська. Із ствольної та реактивної артилерії обстріляв райони Краматорська, Закітного, Григорівки та інших. Завдав авіаударів поблизу Верхньокам’янського.
На Бахмутському напрямку здійснював обстріли наших позицій, зокрема, в районах населених пунктів Новолуганське, Покровське, Весела Долина, Берестове, Веселе, Майорськ, Вершина. Завдав авіаударів неподалік Семигіря, Берестового та території Вуглегірської ТЕС.
Спроби ворожого штурмув районі Кодеми та Білогорівки наші воїни успішно зупинили, як і намагання оволодіти селами Спірне та Вершина. Окупанти отримали жорсткий опір, зазнали значних втрат та безславно відійшли.
Ворог задіяв БпЛА поблизу Бахмутського. Також, противник намагається посилити систему протиповітряної оборони тилових баз та підрозділів.
На Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках активних дій загарбники не проводили, продовжували обстріли по лінії зіткнення. Завдавали авіаційних ударів поблизу Кам’янки.
Спробу ворожого наступу поблизу Водяного наші захисники швидко придушили влучним вогнем. Противник завдав ракетно-авіаційного удару по цивільній інфраструктурі в районі Вугледара.
Із порту Маріуполя вийшли три судна у бік Ростова з вантажем металопрокату. Ще чотири судна та танкер йдуть із Ростова до Маріуполя, можливо, з військовим вантажем, – радник мера Маріуполя Андрющенко.
На Південнобузькому напрямку окупанти здійснювали систематичні обстріли цивільної та військової інфраструктури. Завдали ракетного удару по Миколаєву та авіаударів в районах Великого Артакового та Ольгіного.
Російські окупанти залишили Херсонську ОДА, повідомив депутат облради Сергій Хлань. За його словами, у місті було створено аж ДВА “уряди”: уряд колаборантів та окремо уряд співробітників ФСБ. Обидва “уряди” з будівлі ХОДА “евакуювалися”. При цьому, як стверджує Хлань, уряд ФСБшников розмістили в місцевій лікарні поміж пацієнтів.
Боєць з Кривого Рогу Володимир Янович на сторінці у Фейсбук показав, як біженці з Херсонщини прямують у бік Криворіжжя. Жителі Херсонщини нерідко залишають свої домівки і, ризикуючи життям, пішки, на велосипедах, з пустими руками прямують у бік Криворіжжя. Люди йдуть полями та польовими дорогами, ризикуючи життям під російськими обстрілами.
На острові Зміїний рашисти продовжують бомбити залишену ними техніку “як жест доброї волі”. Але, якщо на острові дійсно колись був похований Ахілл, то даремно вони турбують його дух.
Мирні жителі, які сподівалися на те, що росіяни не будуть обстрілювати Святогірську Лавру, через обстріли рашистів опинилися в пастці. Україна зараз працює над встановленням режиму припиненням вогню та організацією гуманітарного коридору до Святогірської Лаври. Про це повідомила пресслужба ГУР.
На сьогодні Святогірська Лавра, яка знаходиться на правому березі річки Сіверський Донець, піддається постійним артилерійським обстрілам з боку рашистів.
На території Лаври намагалися знайти прихисток близько 600 людей. Це паломники та місцеві мешканці, які сподівались, що православні росіяни не будуть обстрілювати православну святиню.
Значна частина паломників прибула на прощу ще до початку бойових дій. В подальшому, через активні бойові дії, люди не встигли виїхати в безпечне місце і після посилення обстрілів звернулись з проханням про організацію безпечного коридору для евакуації.
На початку червня в селі Тетянівка Донецької області через обстріл рашистів згорів дерев’яний Всіхсвятський скит Свято-Успенської Святогірської лаври. «Четвертого червня 2022 року внаслідок бойових дій сталася масштабна пожежа на території Всіхсвятського скиту Свято-Успенської Святогірської Лаври. Полум’я повністю охопило головний храм обителі», – повідомив інформаційно-просвітницький відділ Української православної церкви (УПЦ).
Офіцер 95-ої десантно-штурмової бригади ЗСУ Юрій Кочевенко, який першим опублікував фото палаючого скиту Святогірської Лаври, стверджує, що він загорівся не просто від “бойових дій”, а саме від обстрілів з боку рашистів.
“…масштабна пожежа на території Всіхсвятського скиту Свято-Успенської Святогірської Лаври. Полум’я повністю охопило головний храм обителі”.
01 червня територію Святогірської Лаври знову з артилерії обстріляли російські окупанти. Тоді в результаті обстрілу загинули архімандрит Галактіон, монах Аристоклій та монахиня Варвара. Кілька священників отримали важкі поранення.
Сьогодні, крім паломників і біженців, на території обителі знаходяться близько 100 ченців, які відмовляються залишати територію Лаври. Частина з них, через поранення, вік та хвороби, знаходяться в стані, що унеможливлює евакуацію. Для них організовується доставка гуманітарних вантажів – їжі, води та медикаментів.
Обстріл Вінниці – черговий прояв звірячої політики Росії, яка свідомо вбиває мирних українців і цілеспрямовано руйнує школи, лікарні, житлові будинки. Розруха і смерть – ось що насправді приховує «руській мір» за словами «спецоперація» та «денацифікація». Та скільки б не брехала верхівка РФії, що рашисти «не стріляють по цивільним об’єктам», – весь Світ має змогу бачити реальну картину подій.
Сьогодні вранці було завдано ракетного удару по Вінниці. Чотири ракети вдалося збити, три влучили в центр міста.
Жорстокий і підлий удар по Вінниці був завданий під час конференції в Гаазі, яка була присвячена військовим злочинам російських окупантів в Україні.
Станом на зараз відомо про 21 загиблого, серед яких 3 дитини. 52 особи госпіталізовані, з них 34 особи знаходяться в важкому стані.
Всього до медичних закладів звернулися 115 постраждалих. Безвісти зниклими вважаються 46 людей, – повідомив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко. Пошкоджено 55 будівель, 40 автомобілів.
Дівчинка з мамою йшли на ровиваюче заняття. Дівчинка загинула на місці, її мамі відірвало ногу.
Дівчинка загинула на місці, її мамі відірвало ногу.
А ось як на Росії відреагували на трагічну звістку з Вінниці “прості росіяни”. Ви впевнені, що це тільки “Путін у всьому винен?”
“Мишебратья” залишили коментарі під постом із загиблою дитиною у Вінниці.
З точки зору Маргарии Симонян маленька дитина і її мама – то бандерівські нацики.
А це в же Донецьк сьогодні. Щоб хоч трохи “змістити фокус уваги” від Вінниці та “розмити” власний злочин рашисти обстріляли автовокзал у центрі Донецька. Там теж є загиблі та поранені. Роспропагандисти звинувачують ЗСУ.
Рашисти обстріляли Автовокзал в окупованому ними Донецьку.(Наочний посібник, як русня доводить, що це саме вона обстрілює людей на захоплених ними території).
І дійсно: а де ж камери, коли вибухають та палають склади БК або, за версією роспропагандистів – склади “селітри, консервів та макаронів”?
Коли на Росії вже ніяк не вдається виправдати свої військові злочини, там завжди прикривається “дєтьмі Домбасса”.