Сторінка 559 – Новини ветеранів зі всієї України

Іран постачає Росії запчастини для літаків

  Іран підписав з Росією угоду, яка передбачає постачання деталей та обладнання для російських літаків, а також ремонт та технічне обслуговування бортів. Про це повідомив представник цивільної авіації Ірану Міракбара Разаві, пише агентство Mehr.


  Також було підписано меморандум про взаєморозуміння, в рамках якого кількість пасажирських авіарейсів між країнами буде збільшена до 35 на тиждень, передає агентство.


  Координатор Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що наразі немає жодних доказів того, що Росія придбала Іранські БПЛА.


  Якщо дійсно між Тегераном та Москвою не було досягнуто ніяких таємних домовленостей про продаж безпілотників, то повідомлення про польоти іранських вантажних літаків до Москви можна пояснити лише тим, що вони возять туди запчастини для російських літаків.

 

http:///ministerstvo-oborony-rf-zbyraietsia-provesty-navchannia-skhidnoho-viiskovoho-okruhu/

Міністерство оборони РФ збирається провести навчання Східного військового округу

  Міністерство оборони РФ анонсувало проведення стратегічних командно-штабних військових навчань “Восток-2022” з підрозділами Східного військового округу та “військовим контингентом інших країн”. 


  Зазначається, що “навчання” мають відбутися з 30 серпня по 05 вересня 2022 року на 13 полігонах. Загальне керівництво буде здійснювати начальник Генштабу ЗС РФ Валерій Герасимов. 

 

  В Росія під час військових навчань планують провести приховану мобілізацію. Таку версію в інтерв’ю ТСН озвучив заступник директора Центру армії, конверсії та роззброєння з міжнародних питань Михайло Самусь.


  “Ці стратегічні навчання проводяться щороку. Я впевнений, що в цьому році під виглядом навчань в Росії буде проводитися прихована мобілізація. Викличуть на збори, можливо, навіть кілька десятків резервістів, щоб відпрацювати з ними елементи підготовки, після чого відправити його на фронт”, – припустив Самусь.

 

  Тут, мабуть, доцільно нагадати, що Міноборони Білорусі все ніяк не може завершити військові навчання на своїй території. Після того, як їх в тринадцятий раз продовжили, говорять що вони триватимуть до 31 липня 2022 року.

 

http:///na-ozbroiennia-zsu-nadiishly-zrk-nevydymky-stormer-hvm/

На озброєння ЗСУ надійшли ЗРК-невидимки “Stormer HVM” (ФОТО, ВІДЕО)

  Зенітно-ракетні комплекси (ЗРК) “Stormer HVM” з Великої Британії надійшли до України. У соцмережі з’явилися перші фотографії українських військових з цими установками.


  Разом із шістьма ЗРК “Stormer HVM” надійшли і ракети “Starstreak” для цих комплексів. Вони призначені для ураження літальних апаратів широкого спектра повітряного нападу. Усі варіанти комплексу використовують єдину ракету “Starstreak HVM” (High Velocity Missile).
Alvis Stormer — це військова броньована машина.

 

  Самохідний варіант комплексу SP (варіанти розміщення на шасі “Stormer”, М113, “Piranha”) має 8 пускових контейнерів, розташованих двома пакетами по чотири ракети. Всі ракети мають інфрачервону пасивну систему виявлення та супроводу цілей ADAD (Air Defence Alerting Device) 

 

  Дальність виявлення цілі типу “літак” становить близько 18 км, типу “вертольота” – 8 км. Час від часу виявлення цілі до пуску ракет менш як 5 секунд. Боєкомплект, що транспортується, – 12 ракет.


  Британські ЗРК Stormer HVM “бачать” ворожі літаки на відстані до 18 км. А “невидими” ці ЗРК є через особливість наведення ракет на ціль, яке здійснюється в напівавтоматичному режимі»

 

http:///vtraty-osobovoho-skladu-rashystiv-peretnuly-poznachku-40-tysiach/

Втрати особового складу рашистів перетнули позначку 40 тисяч

Підтверджені втрати особового складу російських військ перетнули позначку 40 тисяч. За непідтвердженими даними та із урахуванням найманців, опочленців, росгвардійців – загинуло близька 80.000 рашистів. Приблизно про таку кількість загиблих рашистів повідомив нещодавно і представник Міноборони РФ.

 

  А десь на Росії і справді радіють родичі загиблих рашистів, які нарешті зможуть отримати бажане авто – LADA Priora-“гробова”.

 

http:///chasopys-viiny-154-doba/

Часопис війни: 154 доба

На початок 154 доби активної фази українсько-російської війни на Волинському, Поліському та Сіверському напрямках ситуація суттєвих змін не зазнала.

 

На Харківському та Слов’янському напрямках ворог продовжив обстрілювати цивільну інфраструктуру населених пунктів. За допомогою наведених через водні перешкоди понтонних переправ намагається покращити логістичне забезпечення своїх підрозділів, інформує пресслужба Генштабу ЗСУ.

 

На Краматорському напрямку ворог вів штурмові дії в районі населеного пункту Верхньокам’янське, успіху не мав, відійшов. Здійснював обстріли цивільну інфраструктуру населених пунктів, розташованих неподалік Краматорська. 

 

На Бахмутському напрямку противник вів бої в районі населеного пункту Соледар, успіху не мав. Провів розвідку боєм біля Семигір’я. Зазнав вогневого ураження та втрат і відійшов. Наразі в районах Семигір’я та Кодеми тривають бойові дії.

 

На Бахмутському, Авдіївському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках ворог систематично обстрілює цивільну та військову інфраструктуру.

 

На Південнобузькому напрямку основні зусилля противник зосереджує на недопущенні просування наших військ, вів штурмові дії в районі Білогірки, успіху не мав, відійшов. ЗСУ зачистили від рашистів  Андріївку та Лозове на Херсонщині.

 

  Російські пропагандистські ЗМІ повідомляють, що рух Антонівським мостом перекрили після ракетного удару ЗСУ. Цю інформацію підтвердила керівник прес-центру сил оборони півдня України Наталія Гуменюк, також запевнивши, що добрі новини з Херсонщини надходитимуть і надалі. 


  Гауляйтер Стремоусов запевнив, що Антонівський міст розбомбили не українські військові, а американці з “хімарсів”, і жодного контрнаступу українських націоналістів на Херсон не буде.

 

  За минулу добу три російські Ка-52 на Херсонщині мали намір атакувати підрозділи ЗСУ, але завдали удару по своїх. Після цього вертольоти окупантів потрапили під “дружній” вогонь переляканих розрахунків ППО російських військ. Російська ППО ніколи не відрізнялася точністю, тому загарбники збили всього один свій ударний Ка-52 із трьох,  повідомила пресслужба Генштабу ЗСУ.

 

  Для прискорення процесу деокупації захоплених росіянами територій Україні потрібно якнайбільше зброї, вона має надходити постійно, заявив радник голови ОПУ Михайло Подоляк. Він підкреслив, що звільнення окупованих територій уже триває і продовжуватиметься далі.

 

 

http:///ssha-vydilyly-100-mln-na-pidhotovku-ukrainskykh-pilotiv/

США виділили $100 млн на підготовку українських пілотів

США виділили $100 млн на підготовку українських пілотів у 2023 році, повідомив спікер Командування Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат. На його думку, той факт, що американський уряд виділяє кошти на підготовку українських льотчиків до польотів американськими літаками, свідчить про серйозні наміри. І ми все ж таки отримаємо авіаційну техніку.


  Подробиці про тип та кількість літаків не оприлюднюється. Перемовини про постачання літаків ведуться на найвищому рівні.

 

  Володимир Зеленський вважає, що Україна протягом серпня-вересня 2022 року має повернути захоплені Росією території, повідомляє Politico. На думку президента, цей період вирішальний, оскільки наближатиметься зима, під час якої складніше вести війну.

 

  Про це виданню Politico розповів керівник комітету Палати представників Конгресу США збройних сил Адам Сміт. Він послався на повідомлення, почуте від Зеленського.

 

З росіянами не бажають працювати навіть за гроші

  Європейські порти стали відмовляти російським рибальським судам у ремонті. З відмовами зіткнулися рибалки, які вели промисел у Баренцевому морі та Атлантиці. Раніше вони лагодили свої кораблі в близьких до районів вилову портах Норвегії, Польщі та країн Балтії.


  І ось росіяни зіткнулися не з санкційними обмеженнями, а з індивідуальними відмовами приватних осіб і фірм, часто без пояснення причин відмови, пише РБК.


  Заходити до своїх портів російським кораблям країни Європи та Норвегія заборонили ще навесні, але для рибальських суден було зроблено виняток. Більшість суден, які видобувають рибу для Росії, були побудовані за кордоном. Російські судноверфі не мають технічних можливостей їх обслуговувати.

 

http:///kremliu-zaraz-nehaino-potribni-perehovory-minsk-3-abo-stambul-2/

Кремлю зараз негайно потрібні переговори: Мінськ-3 або Стамбул-2

  Вчора Сергій Лавров знову заговорив про те, що Росія готова розпочати переговори з “київським режимом”. Ще пару тижнів тому він заявляв зовсім протилежне. Так що ж змінилося?


  На позицію Кремля сьогодні впливає одразу більше десятка факторів. Зупинимося на перших п’яти.


1. Втрати особового складу, техніки і БК


  Використання тактики “вогневого валу” призводить не лише до значних витрат БК, а й до зношування стволів гармат. Щоб їх чимось замінити – потрібен час.


  Бої за Маріуполь, Рубіжне, Сєверодонецьк, Лисичанськ, Попасну, за невеликі маловідомі населенні пункти, такі як Довгеньке, Берестове, забрало не один десяток (а той сотню) життів російських “чудо-богатирів”, а значна їх кількість опинилася на лікуванні. Щоб вилікувати пораненого бійця потрібен час – від місяця до півроку (і більше), в залежності від поранення.


  Зараз на Росії розпочалася “кампанія”: “Дайош армії мінімум одну БТГр від кожної області!”. Триває збирання “джельтменів удачі” по республікам Середньої Азії, країнам Близького Сходу, Африки.

 

  Навіть, якщо регіони Росії і виконають/перевиконають план “Дайош…!”, то потрібен час (від 1-2 місяців до півроку), щоб поповнення організувати, озброїти, навчити/нагадати правила використання військової техніки та доправити до місця майбутньої утилізації підрозділами ЗСУ. На це, як бачимо, потрібен певний час.

 

   Поява на фронті американських “M142 HIMARS” дозволила ЗСУ “помножити на нуль” всю восьмирічну кропітку роботу тилових служб ЗС РФ по обладнанню прифронтових складів БК та ПММ. Для їх відновлення теж потрібен час – від 2-3 тижнів до 1-2 місяців і більше.


  Для заміни стволів, які вистріляли свій ресурс, потрібен час: щоб зняти зі зберігання, обтерти, перебрати, перевірити на боєздатність нову військову техніку. Тут теж у один -два тижні теж не завжди можна вкластися. Потім техніку потрібно доправити до місця майбутньої її утилізації – на це  теж потрібен час.


  А часу немає. ЗС РФ змушені і далі продовжувати вести активні бойові дії. На окремих ділянках фронту ще спостеріагаються спроби ведення штурмових дій позицій ЗСУ. Але їх результати вказують на те, що рашисти, в преважній більшості,  реально “видохлись” і потребують негайного відпочинку. Саме через це на більшості ділянок фронту ЗС РФ зупинились і “перейшли до активної оборони”.


2. Кремль намагається всадити за стіл переговорів США, а не “київський режим”


  Від самого початку “СВО” – повномасштабної військової агресії проти України, Кремль вустами Путіна та купи російських пропагандистів різного калібру, наполегливо просуває тезу про те, що на території України ЗС РФ воюють з військами НАТО і самими США. І що завершення військової фази “СВО” напряму залежить від того, чи погодяться США сісти за стіл переговорів з РФ та “прийняти очевидне” – погодитися на “новий поділ сфер впливу”.


  У американців таке зухвальство росіян викликає лише посмішку, що дуже нервує “російських лідерів” і призводить до наджорстоких бомбардувань цивільної інфраструктури по всій Україні та вбивств мирних жителів.

 

   Росії саме зараз потрібна “оперативна пауза” і вони намагаються змусити керівництво країн Європи відчути “всі негаразди” погіршення стосунків з РФ через “якусь там Україну”.

 

  Вустами Віктора Орбана та інших “європейських політиків”, які ще з часів “Холодної війни” знаходилися “на зарплаті” у КГБ, а після – у ФСБ, намагаються сформувати антиамериканську “суспільну думку” та переконати у необхідності негайного тиску на “київський режим” з метою всадити його за стіл переговорів.


  Як бачимо, ці зусилля отримали позитивний для РФ результат у вигляді нещодавніх “Зернових угод” (Стамбул-1). Після “досягнення домовленостей” з РФ знято деякі санкції. В Москві “Стамбул-1 вважають “першою ластівкою”.

 

  За допомогою “газової голки” Кремль спробує “дотиснути” країни ЄС щоб ті в свою чергу змусили Київ укласти угоду “Стамбул-2” про припинення вогню, погодження  “нової лінії розмежування” і обіцянки про виведення військ.


  Територію захопити – справа кількох днів тижнів чи місяців. Але головна проблема полягає в тому, що на захопленій території потрібно ще встановити свою владу і здійснювати контроль за політичними, соціальними та економічними процесами. А на це теж потрібно мінімум кілька місяців.


3. Втрата позицій на міжнародній арені.

  Росія, яка планувала закінчити “СВО”-агресію за півроку, зараз опинилася в ситуації, коли вона змушена “поставити на паузу” активність в Сирії, Африці, Середній Азії. Продовження війни в Україні ще мінімум на півроку, призведе до наростання процесів по витісненню проросійських сил із цих куточків Планети. Оперативна пауза в Україні, хоча б на кілька місяців, дозволить нагадати про себе в “гарячих куточках”.

 

4. Жителів багатонаціональної Росії потрібно переконати у тому що: “Ми встали з колін! Ми сильні! Нас боїться весь Світ!”


  Хоч зараз 4/5 населення Російської Федерації в абсолютному захваті від “успіхів” російської зброї” та “лічно” Путіна, погіршення економічної ситуації, поява бідолах-інвалідів на вулицях російських міст, рано чи пізно призведе до появи у пересічних росіян запитань: -А коли ж закінчиться “Спецоперація”? Ми перемогли? Навіщо вона була потрібна?


  Тому “київську хунту” за будь-яку ціну потрібно негайно змусити до переговорів. Це дасть можливість із серйозним лицем та металом у голосі заявити громадянам Росії, що “ЛуганДонія” повністю звільнена від укро-бєндєро-нацо-фошистів (хто там з них на Росії знає до якої області належать Бахмут, Слов’янськ та Краматорськ – авт.).

 

  Крім того – нарешті можна буде заявити, що “успішний наступ непереможної російської армії допоміг “народам” ХерНР та ЗапорНР, а можливо, і ХаркНР, знову “воззєднатися” з Росією”. Тому план “СВОлочі” можна вважати успішно завершеним і “перевиконаним”. 


5. Головна причина – “транзит влади” в Росії, або “двірцевий переворот” всередині ФСБ.


  Після “оновлення” НКВС та трансформації її в в КДБ в середині 60-тих років 20 століття, новостворена структура одразу почала усувати від влади конкурентів – “військових” та “міліціонерів”. Тривала боротьба за владу всередині “радянських еліт”, у поєднанні із збанкрутілою ідеєю “світовою революції” (замість якої нічого цікавого так вигадати і не змогли – авт.), призвела до приходу до влади “еліти від КДБ”.


  Спроба “оновлення СССР шляхом трансформації в ССР” привела до “розвалу СРСР”. Новостворені (на основі радянських – авт.) “російські еліти”, вирішили трохи пожити “в своє задоволення”, а перед виходом на пенсію “відновити СРСР”, “встати з колін” та, нарешті, зрівнятися з американськими мільярдерами.


  “Кегебісти” домоглися того, що “винуватець руйнування СРСР” Борис Єльцин абсолютно на законних підставах “передав владу” молодому, енергійному та багатообіцяючому політику Володі Путіну. За короткий час із миршевого хамуватого пацана зліпили образ супергероя-мачо.


   Все йшло “відповідно плану” аж до лютого 2014 року. “Захід” підсів на “газову голку”, більшість продажних європейських політиків, журналістів міцно “сиділи на зарплаті Москви” і виконували те, що їм “рекомендували”. Продажні українські олігархи поступово і невпинно “розпродували” незалежність України.

 

  Але тут раптом почався “Єврмайдан” і “російські еліти”, повіривши у власні пропагандистські наративи вирішили, що настав час трохи “успішно повоювати”. І купували Крим, частину Донбасу замість того, щоб, як до цього було, просто “домовитися” та “прикупити” українських “хунтят”. А ті їм цілих вісім років “зазирали в очі і намагалися побачити там…

  Це була фатальна помилка! Сьогодні “російські еліти”, скоріше за все, вирішили “всіх собак” за власні прорахунки повісити на Путіна.

 

  Маючи у власному портфоліо “негативний досвід 1991 року”, в умовах постійної війни з усім Світом, “кегебісти/ефесбешники” все ж таки розпочали спецоперацію по “транзиту влади”. Путін із супергероя-мачо за дуже короткий час перетворився на старого і дуже хворого дідугана. Але ж він не такий вже і старий – 07 жовтня 2022 року Владіміру Владіміровичу має виповнитися тільки 70 років! Ще й молода коханка знову при надії…

 

   Схоже, що саме стан здоров’я став головним аргументом, що “вже настав час” і варто розпочати “транзит влади”.


  Вихід Путіна на пенсію  мав збігтися у часі  із відзначенням 100-річчя утворення СРСР. Саме до святкування цієї дати “російські еліти” намагалися (і намагаються!) організувати “відновлення СРСР”. Не виключено що саме “під цю дату” було сплановано “СВО” – повномасштабне військове вторгнення з метою остаточного знищення незалежності України.


  Але Київ захопити не вдалося. ЗС РФ понесла величезні втрати. Витрати на віну астрономічні. Кілька спроб розпочати процес створення “СРСР-2.0” теж не мали успіху. Остання спроба, призначена на липень 2022 року, зірвалася через “загострення геморою” у Олександра Лукашенка.


  Не “витанцьовується” і з ХерНР та ЗапорНР, не говорячи вже про ХаркНР. Придумали їм прапори, назви, знайшли продажних зрадників-колабораціоністів, кілька раз намагалися дістати із небуття “лєгітімного” Вітю Януковича. Але на заваді “об’єднавчих процесів” стоять бойові дії, які ніяк не припиняться. Мало того: укро-бєндєро-нацисти навіть почали говорити про можливість наступу ЗСУ на “Херсонському напрямку”.


  А тут в самому розпалі запланований ще рік тому “транзит влади”, для повної і остаточної реалізації якого негайно потрібна хоча б одна “гучна перемога” і ще мінімум ДЕВ’ЯТЬ місяців абсолютної тиші на фронті.


  Зважаючи тільки на перелічені п’ять факторів, можна допустити, що найближчим часом Сергій Лавров, Марія Захарова і вся “роспропагандистська рать” розпочне переконувати “всіх і вся” в необхідності та невідворотності переговорів саме тепер і саме зараз, виключно на російських умовах, бо “наближаються осінь, зима…”


  Всі заяви про те, що віна закінчиться до зими (як варіант – ми маємо закінчити цю війну до зими – авт.) – це самообман! ЗСУ мають вигнати рашистських загарбників з території Україні та відновити контроль над кордонами станом на 25 грудня 1991 року. (Самі вони з України ніколи не підуть – авт.)

 

  Всі спроби “сісти за стіл переговорів”, не говорячи, навіть, про те, щоб підписати черговий “Стамбул-2” – це звичайне “відтермінування” бойових дій на території України: на найближчі 9 місяців, можливо, на рік чи трохи більше. За цей час Москва нашкребе ресурсів, набере нового “м’яса” і знову відкусить черговий шматок України.

 

Населення України має засвоїти кілька аксіом.


1.) В Кремлі нас ВСІХ реально запланували знищити і роблять це цілеспрямовано, крок за кроком. Навіть, якщо ви неукраїнець; ви – православний росіянин, який живе в Україні; ви – за Росію (чи СССР); вас це не стосується, бо ви пацифіст, який не має бажання воювати за будь кого – подивіться уважно на те, що сталося із жителями окупованих міст України, особливо з жителями Маріуполя. Уважно подивіться! І продовжуйте переглядати відео/фото до тих пір, поки ваш мозок нарешті не запрацює! (ну, має ж колись спрацювати інстинкт самозбереження – авт.)


2.) Війна з Росією до зими не закінчиться! Не закінчиться вона і до Нового 2024 року (не говорячи про 2023-ій). Війна з Росією триватиме мінімум 4 роки, а може і довше. Ми маємо це знати, розуміти і дбати про те, що ми маємо зробити у наступні кілька десятків місяців, щоб перемогти загарбників.


3.) Після того, як Кремль фактично зруйнував вибудувану після Другої Світової війни “систему безпеки”, після того, як Росія продемонструвала “деяким країнам” варіант “силового вирішення територіальних, політичних, економічних” питань, варто очікувати, що незабаром на Планеті ще десь спалахне нове вогнище війни.

 

  Сьогодні нам допомагають США, країни Європи. Але де гарантія того, що вони завтра не будуть задіяні на “нових театрах військових дій”? А це як раз дуже влаштовує Росію, яка від самого початку СВОлочі  сподівалася що Світ залишить Росію і Україну “сам-на-сам”. Де ми в цьому випадку будемо брати снаряди, патрони, ПММ, ліки?


4.) Корупція і війна – то окрема наша проблема. В той час, коли нам в різних країнах Світу прості люди скидаються на придбання систем озброєння, дуже дивним виглядає висаджування квітів на клумби міст та містечок України, особливо напередодні масованих рашистських обстрілів. Сюди також можна віднести непомірно дорогущі ремонти деяких об’єктів комунальної власності, комунальної техніки.

 

  І це замість того, щоб перерахувати “зекономлені” гроші на придбання хоча б радянських ПЗРК та БК до них, і надати зброю для захисту підрозділам місцевої ТерО. Як бачимо, місцеві депутати продовжують тринькати гроші так, наче війна триває не в нас, а в сусідній країні.


  А бажання освітніх чиновників усадити 1 вересня дітей в школах за парти? І це в умовах, коли рашисти розглядають приміщення шкіл, як бази укро-нацистів і всі школи знаходяться в прицілах керованих російських ракет. Скільки має загинути дітей, щоб освітні чиновники зрозуміли всю безглуздість даної ідеї? Хто з освітніх чиновників візьме на себе персональну відповідальність за наслідки можливої масової загибелі дітей? Таких прикладів, нажаль, можна навести ще дуже багато

.
5.) Півроку триває війна. Можливо, мені щось невідомо, то підкажіть – коли економіка України буде переведена “на військові рейки”? Ми маємо самі забезпечувати потреби ЗСУ хоча б там, де це можливо. Ситуація в Світі може водночас різко змінитися і країна має бути до подібних змін готова.


Ще раз: ця війна на кілька років!

Україна має тільки ПЕРЕМОГТИ в цій війні!

Українці і неукраїнці, які живуть в Україні, просто позбавлені інших варіантів крім одного – тільки ПЕРЕМОГТИ!

 

Олександр Вікторович, НОВА: новини ветеранів АТО/ООС.

 

http:///chasopys-viiny-153-doba-protystoiannia-rosiiskomu-voiennomu-vtorhnenniu/

В Росії відбувається транзит влади – на порядку денному чистка силових структур

  Останнім часом з різних джерел надходить інформація про те, що “еліта ФСБ РФ” погодила “транзит влади” від Путіна до Патрушева-старого, який дуже нагадує “двірцевий переворот”.


Ключові події в Росії відбулися на минулому тижні


   В ніч з 22 на 23 липня Путіну стало дуже зле і його кілька годин рятувала бригада лікарів. Напередодні Патрушев-старий після чергової “селекторної наради” Путіна висловився, що подібні наради “беззмістовні і перебування на них марна витрата часу”.


  Кількома днями до цього “висловлювання” бригада лікарів рятувала самого Патрушева-старого від отруєння, спричиненого, скоріше за все, тією ж речовиною, якою свого часу отруїли Навального. Лікарі встигли “відкачати” Миколу Платоновича.

 

Патрушев Микола Платонович – секретар Ради безпеки Російської Федерації з 12 травня 2008 року.
З 1999 по 2008 р.р. – директор ФСБ Росії. Генерал армії (2001), Герой Російської Федерації (2000), повний кавалер ордена “За заслугі пєрєд Отєчєством”.
Один з головних авторів плану “СВО” – повномасштабної агресії РФ проти України.
Народився 11 липня 1951 р. у м. Ленінград (СРСР)

Новий “хазяїн Росії” запланував “чистку” силових структур


  Як в “сталінські часи” в СРСР, так і в сучасній Росії ще рік тому, під керівництвом секретаря Ради безпеки Миколи Платновича Патрушева-старого був розроблений “План “чистки” силових структур”. На цьому тижні “скорегований план” був “затверджений” президентом Путіним.


  “Чистити” (репресувати) російських силовиків збираються поетапно і хвилеподібно, щоб уникнути опору з їхнього боку та можливої кризи на Росії.


  В серпні почнуть “прибирання” з “верхівки” МВС, а потім відбудуться “заплановані кадрові зміни” керівників середньої та нижньої ланок. Завершити “кадрові зміни” (репресії) збираються до початку жовтня.


  На середину вересня в той же спосіб заплановано розпочати репресії (“кадрові зміни”) у міністерстві оборони РФ та Генштабі . Колокольцев, Шойгу та Герасимов, скоріше за все, залишаться на своїх посадах до завершення формування “нового Кабміну”, але без можливості ухвалювати ключові рішення.


  Але найцікавіша і найголовніша подія осені має відбудеться за одними даними 07, за іншими – 17 жовтня 2022 року. Одночасно з директором ФСБ Бортниковим має бути відправлений у відставку увесь уряд із наступним призначенням Дмитра Миколайовича Патрушева-малого прем’єр-міністром. Після цього має розпочатися “чистка” і всередині самого ФСБ.

 

Дмитро Миколайович Патрушев “малий” – російський державний діяч.
У 1999 році закінчив Державний університет управління за спеціальністю «Менеджмент». У 2002-2004 роках пройшов навчання в Дипломатичній академії МЗС Росії за спеціальністю «Світова економіка». За даними Дисертнет, у кандидатській та докторській дисертаціях Патрушева виявлено численні “недокументовані запозичення”.
В 2006 році закінчив Академію ФСБ.
Голова правління «Россільгоспбанку» (2010—2018). У 2018 році трохи попрацював Міністром сільського господарства РФ. З 15 по 21 січня 2020 року знову виконуючий обов’язки Міністра с/г РФї. З 2016 року по 2021 рік – член ради директорів ПАТ «Газпром»
Народився 13 жовтня 1977 р. в м. Ленінград (СРСР).

   За “Планом” Патрушева-старого “кадрові зміни” у ФСБ мають розпочатися 14 листопада і будуть замасковані під кадрові призначення нового гендиректора. Все має виглядати так, наче “нова мітла, по-новому мете”.


  І “вишенка на торті”: 19 грудня 2022 року президент Росії Володимир Путін (а якщо він до цього часу не доживе, то це зробить його двійник) має заявити: “Я устал. Я ухожу”, – і призначити дострокові вибори президента РФ на березень 2023 року.


  Вся інформація, яка надходить з Москви за різними каналами дає підстави зробити висновок, що на кінець липня 2022 року вже фактично завершився “транзит влади” від Путіна до секретаря Ради безпеки Миколи Патрушева.

 

  Запланована на серпень-листопад 2022 року “чистка” керівних кадрів силових структур РФ, то є призначеннями фактичного нового “керівника Росії” своїх людей на ключові посади в силових структурах РФ у “звичайний для Росії спосіб”. Заява Путіна в грудні 2022 року та вибори президента в березні 2023 року – то вже чиста юридична формальність.


  Варто особливо наголосити, що це тільки плани, які можуть бути несподівано і досить серйозно скориговані подальшим розвитком подій. Це Росія! Варто лише нагадати, що “схожі плани” по “трансформації СССР в ССР” намагалися реалізувати в 1990-1991 роках. Але тридцять років тому “Плани” зовсім несподівано були скореговані “абсолютно неконтрольованим розвитком подій”.


  Чи вдасться цього разу “кегебістьскій еліті” без перешкод і “сюрпризів” провернути спецоперацію “Транзит влади” (контрольований “двірцевий” переворот всередині власного відомства) по заміні одного свого співробітника іншим – покаже час.


Аслан Дзітоєв, НОВА: новии ветрнів АТО/ООС

 

http:///chasopys-viiny-153-doba-protystoiannia-rosiiskomu-voiennomu-vtorhnenniu/

Часопис війни: 153 доба протистояння російському воєнному вторгненню

  Триває 153 доба героїчного протистояння російському воєнному вторгненню. На Волинському та Поліському напрямках без змін.

 

  Пресслужба ПК «Захід» Повітряних сил ЗСУ повідомила, що два ворожі БПЛА перетнули повітряний простір України з боку Білорусі та вели повітряну розвідку об’єктів у Волинській області. Голова Волинської ОВ Юрій Погуляйко повідомив що вранці 25 липня в області , було збито 2 ворожі БПЛА, уламки одного з них пошкодили будівлі приватної забудови, одна людина загинула. Населені пункти біля яких збили БПЛ знаходяться за 60-70 км від кордону.

 

На Сіверському та Харківському напрямках ворог продовжує обстрілювати із ствольної та реактивної артилерії інфраструктуру населених пунктів. 

 

На Слов’янському напрямку противник припинив спроби штурмових дій і зосередився на обстрілах позицій ЗСУ та населених пунктів. За минулу добу були обстріляні райони н.п.Норцівки, Богородичного, Долини, Чепіля, Грушувахи та Великої Комишувахи.

 

  Ворожі штурмові дії в районі Національного природного парку “Святі Гори” наші воїни успішно відбили та відкинули противника назад.

 

На Краматорському напрямку основні зусилля противник зосереджує на спробах покращити тактичне положення та створенні умов для наступу на міста Сіверськ і Соледар. Ворожі підрозділи поповнюють запаси боєприпасів та паливно-мастильних речовин. Ворожі штурмові дії в районі Спірного зазнали поразки, противник відступив.

 

Image

На Бахмутському напрямку ворог продовжує здійснювати артобстріли населених пунктів. Втратами та відступом завершились для ворога штурмові дії в районах населених пунктів Берестове та Семигір’я. Але підрозділи противника намагаються вести наступ у напрямку Покровського, тривають бойові дії.

 

На Авдіївському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках активних дій ворог не вів. Зафіксовано обстріли населених пунктів Авдіївки, Зеленого Поля, Оріхова, Щербаків та Кам’янського.


  Аналітики з ISW вважають, що російські війська готуються до наступу ЗСУ у Запорізькій та Херсонській областях. Рашисти активно зміцнюють позиції, а окупаційна влада продовжує пришвиденими темпами здійснювати кроки по приєднанню раніше окупованих територій до РФ та розширювати адміністративний контроль над захопленими територіями.

 

На Південнобузькому напрямку ворог продовжує оборонятися, зосереджує зусилля на недопущені просування наших військ. Здійснював обстріли із артилерії та танків по лінії зіткнення.


  Російські окупанти можуть залишити Херсон малими групами, шансів вивести з міста свою техніку у них немає, вважає експерт із нацбербезпеки Іван Варченко. Він нагадав, що можливості спокійно пересуватися Антонівським мостом росіяни вже не мають.


  ЗСУ взяли під вогневий контроль важливі для росіян транспортні шляхи в Херсонській області, – речник оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону. Наразі ЗСУ контролюють ті транспортні шляхи, які для росіян дуже важливі. У зв’язку з цим вони не можуть вільно пересуватися, маневрувати, створювати нові ударні групи, повідомила речник ОК «Південь».

 

http:///rosiia-v-ramkakh-uhody-shchodo-zerna-ne-brala-na-sebe-zoboviazan-lavrov/