Олександра Тарнавського викликали на допит «у справі про вбивство терориста»

Начальника штабу “Національного корпусу” в Чернігові Олександра Тарнавського викликали на допит у справі про вбивство терориста “ДНР” Романа Джумаєва.

Про це він повідомив у фейсбуці.

 

ДОВІДКА: 

16 вересня 2019р., в Маріуполі Донецької області знайдено мертвим одного з найманців РФ, якого 09 вересня 2019р. суд відпустив «під домашній арешт».

Роман Джумаєв воював на боці бойовиків у бандформуванні “П’ятнашка”: восени 2014 року – під Донецьким аеропортом, взимку 2015 року – у Дебальцевому.

Після цього маріуполець Джумаєв втік до Білорусі, де роздавав місцевим журналістам хвалькуваті інтерв’ю, в яких розповідав про свої “подвиги”, а коли в Білорусі почали порушувати питання про депортацію бойовика, змушений був повернутися в Україну.

Джумаєва було затримано 18 вересня 2017 року у Мар’їнському районі, коли спробував перетнути лінію розмежування з боку ОРДЛО.

04 січня 2018 року кримінальне провадження за обвинуваченням Джумаева було передано в Мар’їнський районний суд Донецької області, а вже 03 травня 2018 року цей суд відпустив бойовика «під домашній арешт».

Повторно бойовика затримали вже в грудні 2018-го за напад на поліцейського. Цього разу бойовику-терористу визначили запобіжний захід – утримання під вартою.

Та через півроку, 13 серпня  2019 р., Маріупольський суд знову відпустив «під домашній арешт» двох найманців “ДНР”, які брали участь у штурмі Донецького аеропорту і обстрілах Мар’їнки. Одним з «відпущених» був Джумаєв.