Олександр Лукашенко зустрівся з чоловіком, схожим на президента Путіна

  Самопроголошений президент РБ вчора прибув до рф і сьогодні, у Констянтинівському палаці, який знаходиться за 19 км від центра Санкт-Петербурга, він зустрівся з чоловіком, дуже схожим на президента РФії Володимира Путіна.

  Зважаючи на те, що для того, щоб потрапити до тіла справжнього Путіна, потрібно провести мінімум два тижні “в карантині”, така бискавична зустріч з “президентом РФії наводить на думку, що за усталеною московською традицією – “цар несправжній”.

  Лукашенко чи то похвалився, чи поскаржився особі, яка видає себе за Путина, що злочинці-вагнерівці, яких він запросив на Білорусію, мають намір розпочати похід на Польшу.

  «Нас началі напрягать «вагнєровци» — просятся на Запад», —заявив самопроголошений президент РБ. «Сходім на екскурсію в Варшаву и Жешув!» — цитує заяви членов злочинного терорестичного ПВК «Вагнер» Олександр Григорович.
Лукашенко також поскаржився на передислокацію польських військ до кордонів так званої “Союзної держави”. Мова йшла, скоріше за все про бригади, передислоковані в райони неподалік Бреста і Гродно.

  Ну, а далі Ригоравіча традиційно понесло. “Передача українських земель Польщі неприйнятна, якщо Західна Україна попросить допомоги, ми будемо надавати”, – заявив Лукашенко. За його словами, зараз багато розмов про вступ України до НАТО “частинами”, щоб у такий спосіб “відірвати Західну Україну”.

  У свою чергу особа, яка видавала себе за президента Путіна, озвучила наступний текст: “Іноземні найманці в Україні зазнають значних втрат через свою дурість. Громадськість країн, уряди яких відправляють своїх громадян на Україну, повинні знати про те, що відбувається, і Росія доводитиме відомості про це”.

  “Зустріч пройшла без краваток, в теплій і дружній обстановці”, – повідомили російські і білоруські офіційні ЗМІ.

Юріс Шалтіс, “НОВА: новини втеранів”

НАГАДУЄМО

Керівництво ПВК Вагнер вирішило відпустити додому всіх зеків, які вижили на війні