Окупанти продовжують «вносити корективи» в роботу «контрольних пунктів в’їзду-виїзду» (КПВВ) на «лінії розмежування»

Російські війська та їх маріонеткові адміністрації не пропускають цивільних осіб у Донецькій області через «лінію розмежування» у будь-яку зі сторін. КПВВ «Мар’їнка» досі не функціонує з вини окупантів. Загарбники демонструючи повну байдужість до проблем мирних мешканців.

КПВВ «Станиця Луганська» здійснює перепустку громадян з перебоями. 15 червня російські найманці повністю заблокували роботу цього пішого переходу не пропускаючи людей ані до підконтрольної Уряду території України, ані у зворотному напрямку.

 16 червня, контрольний пункт в’їзду-виїзду «Станиця Луганська» працював з 7.00 до 18.00. За цей час лінію розмежування в обидві сторони перетнуло 155 громадян. Ще 2 людей окупаційні адміністрації не пропустили на непідконтрольну українській владі частину Донбасу.Але ніякої гарантії успішного перетину лінії розмежування немає, бо загарбники при наданні дозволу на перетин лінії розмежування керуються так званими «списками бажаних осіб». Починаючи з 10 червня через КПВВ «Станиця Луганська» окупанти не пропустили 30 чоловік. При цьому бажаючих перетнути лінію розмежування було більше сотні.

Як передає Depo.Донбас, із посиланням на Радіо Донбасс.Реаліі місцевий житель розповів про те,що в окупованому Луганську людей, які намагадися отримати перепустку  на виїзд із “ЛНР”, розігнали озброєні бойовики. Оповідач сам намагався 12 червня отримати дозвіл на виїзд до України через КПВВ для того, щоб потрапити на операцію в лікарню вільної частини країни.

Спочатку він приїхав з документами на КПВВ у Станиці Луганській, однак, його не пропустили і відправили за дозволом в так зване “МЗС ЛНР”. Прибувши туди, він застав чергу з громадян, які очікували на  дозволи для виїзду в Україну  на операції чи похорон. До них вийшла працівниця і попросила розходитися. Черга, за словами очевидця, почала обурюватися і кричати, що ніхто не піде без “папірця”; тоді працівниця подзвонила комусь і прийшли люди з автоматами. У черзі перебувало близько 80 осіб і всі вони швидко розбіглися, так як люди в формі почали «погрожувати».

В середині березня окупанти вимагали від України збільшити кількість пропускних пунктів, навіть планувалася провокація  – прорив «обурених мешканців Донбасу» через українські КПВВ. Про це в березні писала «НОВА: новини ветеранів».

ПІДСТУПНІ НАМІРИ ПРОТИВНИКА ВИКРИТО: РОСІЙСЬКІ ГІБРИДНІ СИЛИ ГОТУЮТЬ ПРОВОКАЦІЇ НА КОНТРОЛЬНИХ ПУНКТАХ «В’ЇЗДУ-ВИЇЗДУ»

Але, схоже, в Кремлі вирішили опустити «залізну завісу» на «ліні розмежування».