Окупанти продовжують блокувати роботу «пунктів пропуску» на «лінії розмежування»

У зв’язку із впровадженням «адаптивного карантину» 10 червня частково відновлено роботу українських КПВВ «Мар’їнка» та «Станиця Луганська». Пропускні операції у цих контрольних пунктах в’їзду-виїзду здійснюються щоденно з 11.00 до 14.00.

Але третю добу поспіль російські військові та їх маріонетки з місцевих не пропускають цивільних громадян, які намагаються перетнути «лінію розмежування» як у бік України так і у бік окупованих територій Донецької та Луганської областей.

12 червня російські окупанти не випустили із захопленої ними частини Донбасу жодного громадянина України, які намагалися потрапити до України. Водночас, зважаючи на численні звернення громадян, українські прикордонники належним чином оформили та пропустили на тимчасово окуповану територію 5 осіб через КПВВ «Станиця Луганська» та 1 автомобіль і 1 особу через КПВВ «Мар’їнка». Але російські найманці їх не пропустили. Прочекавши даремно кілька годин під сонцем перед протитанковими загородженнями агресора, люди отримали відмову.

Слід також зазначити, що вже більше доби перед блокпостом збройних формувань Російської Федерації перебувають на легковому автомобілі 2 особи, яких напередодні представники ДПСУ пропустили на «непідконтрольну Уряду України територію». Проте ані переконливі аргументи, ані багатогодинні вмовляння не допомагають людям пробити стіну байдужості російських найманців.

Наші прикордонники зі складу Об’єднаних сил, за необхідності, готові забезпечити повернення цих громадян назад на підконтрольну Уряду України територію.

Своїми діями загарбники продовжують демонструвати повну байдужість до проблем мирних мешканців. Головне – «Граніца на замкє!»