Одесит намагався збити іранські БПЛА святковим салютом

   Російські окупантам намагаюься використати погіршення погодних умов для організаії повітряних атак по Україні. Вночі, та ще й при поганій погоді, робота для наших ППО дещо ускладнюється, пояснив Юрій Ігнат.

  “Ворог використовує не лише темну пору доби. Можливо, дещо хотів скористатися деякими “примхами” погоди. Зрозуміло, якщо є хмарність серйозна, то це теж ускладнює роботу мобільних вогневих груп, які мусять передусім бачити об’єкт, повітряну ціль. Тому що треба прицілитися по ньому. Ну і так само погода впливає на будь-які об’єкти, які є у небі та на роботу пілотованої авіації тощо”, – прокоментував начальник служби зв’язків з громадськістю Командування Повітряних сил Збройних сил України.

  Голова Об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк розповіла, як російські окупанти вирішили покластися на природні явища під час запуску БПЛА по Україні. Рашисти розраховували приховати торохтіння іранських “мопедів-шахедів” за звуками грому і тому запустили їх кількома хвилями на тлі потужної грози, що вирувала над Чорним морем.

  Але, неспдівано, на допомогу українському ППО прийшов 44-річний простий одесит. Зважаючи на погодні умови, які максимально ускладнили роботу української ППО, він вирішив поєднати особисте святкування із боротьбою з іранськими “мопед-шахедами” та розпочав запускати салют у дворі багатоквартирного будинку. Через те, що жодного БПЛА він так і не збив, сьогодні 44-річного невдаху-пепеошника затримали правоохоронці, які не оцінили його патріотичні пориви.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 506 доба – огляд подій на фронті, в Україні, Світі