Російські окупаційні війська продовжують здійснювати провокаційні обстріли позицій ЗСУ, і в подальшому їх же звинувачують у порушенні режиму припинення вогню.
Минулої доби в районі проведення операції Об’єднаних сил збройні формування Російської Федерації одинадцять разів обстріляли позиції наших захисників.
Поблизу ВОДЯНОГО російські окупанти вели вогонь із 120 мм мінометів, а біля населеного пункту ОПИТНЕ – ще з протитанкового ракетного комплексу.
Неподалік селища МАЙОРСЬК окупанти тричі обстрілювали позиції наших воїнів з ручних протитанкових гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.
У передмісті ТАЛАКІВКИ збройні формування Російської Федерації здійснили обстріл, використовуючи станкові протитанкові гранатомети, а біля населеного пункту ЛУГАНСЬКЕ – автоматичні станкові гранатомети.
У районі КАМ’ЯНКИ та ПАВЛОПОЛЯ російські загарбники кілька разів відкривали вогонь з автоматичних станкових та станкових протитанкових гранатометів.
Поблизу н.п. ШИРОКИНЕ рашисти обстрілювали позиції наших захисників зі стрілецької зброї.Під час обстрілу один військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил отримав поранення.
В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ», внаслідок підриву військового автомобіля на невідомому вибуховому пристрої один військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил загинув, а троє дістали бойові травмування.
Про дії збройних формувань Російської Федерації повідомлено представників ОБСЄ через Українську сторону СЦКК.
Станом на 07 годину ранку, 28 квітня, обстрілів не зафіксовано.
Українські військовослужбовці й надалі контролюють ситуацію в районі проведення операції Об’єднаних сил та дотримуються режиму припинення вогню.