«Образ ветерана і волонтера – це образ героя і захисника..»

Ветерани АТО повністю згоді з позицією Міністра у справах ветеранів Оксани Коляди щодо справи Павла Шеремета. Розумна жінка, справедливий та сучасний посадовець, а й ще – не є флюгером.

Безумовно, образ ветерана і волонтера – це образ героя і захисника. І він ніяк не може бути поєднаним із образом вбивці.
Вважаю, що під час війни саме це повинно бути покладено в основу проукраїнської ідеології в забезпеченні спротиву ворогу.

Буде доречним процитувати висновки пані Оксани Коляди з огляду на розвиток останніх подій.

«Перше.
Публічність процесу. З одного боку вважаю це великим плюсом, оскільки всі зацікавлені сторони мають змогу слідкувати за перебігом і давати свою оцінку, вживати відповідних дій.

Друге.
Оскільки всі з обвинувачених є беззаперечними авторитетами у ветеранському і волонтерському русі, відділяти справу від образу усього руху вже не вийде. Чим би не закінчилась ця справа – програє держава, насамперед репутаційно.

Третє.
Хочу нагадати про принципи верховенства права та презумпцію невинуватості. Ступінь вини кожного з обвинувачених визначить тільки суд.

Четверте.
Мінветеранів буде виконувати свої прямі функціі по відношенню до бенефіціарів. Ми готові надати весь спектр правової допомоги, не даючи при цьому оцінку справи по суті.

П’яте і головне.
З огляду на чутливість теми, суспільну значимість фігури самого Павла Шеремета, а також фігур обвинувачених, рівень доказової бази має бути абсолютно ПЕРЕКОНЛИВИМ. Для всіх. У разі, якщо виникатимуть найменші сумніви у адекватності звинувачень, репутаційні ризики держави будуть збільшені у рази».

На завершення.
Першим, хто відреагував на вищевказану позицію став відомий риг Андрій Портнов. Він закликав негайно звільнити міністра у справах ветеранів.

Не будь, як портнов…