Нові бокси для перевезення хворих на корона вірус прибули до військових Вінничини

У військово-медичний клінічний центр Центрального регіону, що на Вінничині, доправили три спеціалізовані герметичні бокси, призначені для перевезення хворих на тяжкі інфекційні хвороби, тобто гепатит, туберкульоз, холеру, коронавірус.

Від вірусу військових, які переносять хворого, захищатимуть спеціальні компресори, які створюють у капсулі від’ємний тиск. Відтак, заражене повітря залишатиметься усередині навіть у тому разі, якщо відбудеться розгерметизація чи пошкодження капсули.

 

Бокси підходять і для аеромедичної евакуації літаком Ан-26 VITA, і для наземного транспорту, тобто реанімобілів.

«Виробник передбачив можливість догляду за пацієнтом під час транспортування — з обох боків капсули є рукавиці, які дають змогу провести грубі маніпуляції. Є доступи-порти для підведення інфузійних систем, отвір для під’єднання монітора, проведення ЕКГ, пульсоксиметрії, датчиків вимірювання артеріального тиску» – розказав начальник відділення медичного забезпечення клініки анестезіології, реанімації, інтенсивної терапії та детоксикації підполковник медичної служби Павло Горчук.

 

В одному з боксів також вмонтовано інфрачервоний випромінювач, який сприяє регенерації вражених тканин.

Нагадаємо, що карантин в Україні себе не виправдав. Можливо винні самі громадяни «АДАПТИВНИЙ КАРАНТИН» В УКРАЇНІ СЕБЕ НЕ ВИПРАВДАВ ЧИ ВИННІ САМІ ГРОМАДЯНИ? (ВІДЕО)