НОВА КАХОВКА ВИРІШИЛА ДОПОМОГТИ СТУДЕНТАМ-ВЕТЕРАНАМ АТО І ООС

Демобілізовані учасники АТО і Операції об’єднаних сил з Нової Каховки, які зараз навчаються у вузах області можуть розраховувати на фінансову допомогу від міста.

Місто буде оплачувати половину вартості їхнього навчання.

– Цільова підтримка передбачає компенсацію 50% вартості їхнього навчання у вищих навчальних закладах області за рахунок місцевого бюджету. Для цього їм необхідно не пізніше 1 квітня звернутися до нас із заявою, додати довідку про навчання і реквізити вузу, – розповів заступник управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міськради Олексій Левицький.

За словами заступника міського голови Віктора Замкового, зараз на цю пільгу можуть претендувати 7 учасників АТО і ООС, які вже навчаються або завершують навчання у херсонських вузах.

Проте їх кількість може бути більшою, адже учасники АТО і ООС є й серед студентів Новокаховського гуманітарного інституту університету «Україна». За словами його директора Георгія Севрюкова, заклад не перший рік з власної ініціативи надає подібну пільгу таким студентам. Але готовий запропонувати їм скористатися допомогою з місцевого бюджету.

– Ми також плануємо надавати допомогу й тим, хто лише планує навчатися у вузах. Для цього розроблена міська програма розвитку людського капіталу на 2020-2022 роки. В лютому ми очікуємо затвердити її на сесії міськради, – доповнив Віктор Замковий.

Олег БАТУРІН.

За мателіалами Новий день