Неподалік лінії зіткнення продовжують роботу мобільні медичні групи

За наказом Командувача об’єднаних сил у районі проведення операції неподалік лінії зіткнення продовжують роботу мобільні медичні групи. Військові медики працюють там, де допомога вкрай необхідна, адже у селах та містечках не вистачає медичних фахівців.

Завдання мобільної медичної групи – якісно обстежити за допомогою діагностичного обладнання та надати медичну допомогу мешканцям прифронтових районів. У разі необхідності оперативно евакуювати хворих до найближчих медичних установ. Для цих потреб у постійній готовності знаходиться колісно-евакуаційна техніка.

Мобільна медична група кожного тижня виїжджає у прифронтові райони Донбасу та працює в населених пунктах, які максимально близько знаходяться до лінії зіткнення. Протягом цього місяця військові медики надали допомогу мешканцям у Водяному, Степному, Старогнатівці, Гранітному, Новотошківському та Передільському.

Нещодавно військові медики завітали до населеного пункту Лобачеве, що на Луганщині.

За результатами проведення медичного огляду, надано консультації 10 місцевим мешканцям. Передусім, лікарі акцентували увагу на лікуванні хронічних хвороб людям похилого віку, в основному це гіпертонічні хвороби, ішемічні хвороби, цукровий діабет, деформуючий остеоартроз колінних суглобів тощо. Крім того, одній місцевій мешканці надавалась консультація на дому, бо вона за станом здоров’я не може пересуватись.