Необхідно виграти цю чортову війну за будь-яку ціну – засновник ПВК “Вагнер” Євген Пригожин

  Засновник ПВК “Вагнер” Євген Пригожин особисто вербує російських в’язнів на війну в Україні. Журналісти “Медіазони” поспілкувалася із двома ув’язненими двох різних російських колоній – ВК-4 (Тульської області) та ВК-2 (Ярославської області). Ув’язнені не були знайомі між собою, відбувають покарання у різних колоніях на території різних російських регіонів, але обоє були учасниками зустрічей із Пригожиним.


  За словами ув’язнених чоловіків, Пригожин вихвалявся, що наділений особливими повноваженнями особисто президентом РФ Володимиром Путіним. Крім того, лідер “вагнерівців” нібито прямо говорив, що йому просто необхідно “виграти цю чортову війну за будь-яку ціну”.


  Пригожина “насамперед цікавлять вбивці та розбійники, до наркоманів ставляться насторожено, як і до ґвалтівників. Краще, каже, щоб не побутові вбивці були, а прямі свідомі — вам, каже, у нас сподобається. Взагалі він справив враження маніяка. Ніякого примусу немає. Ви, каже, маєте самі зрозуміти, що ви нам потрібні. І справді, пішли записуватися багато, дуже багато, ніяк не менше 200 осіб”, – розповів один із ув’язнених.


  Після Другої Світової війни злодіїв, які “відгукнулися на заклик компартії СРСР” і свідомо пішли воювати, називали “суками”. Але сьогодні для війни проти України сучасне керівництво РФ дало завдання свідомо відібрати не просто злодіїв, а маньяків-убивць.