Не чекайте від нас швидкого рішення, – Михайло Радуцкий про легалізацію каннабиса.

У Комітеті з питань Здоров’я Нації ще раз нагадали, що багато людей в суспільстві плутають легалізацію вживання каннабиса з метою розваги і легалізацію медичного каннабиса.

“Справа йде про каннабиноидных препарати – ми говоримо зараз лише про них. Про медичне застосування каннабиса, застосування з високим рівнем контролю держави.

Система контролю каннабиса складніше навіть системи опиоидных препаратів. Але я вважаю, що це потрібно зробити, ми не можемо затягувати розгляд цього питання. Адже 2 млн людей відчувають біль”, – додав голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамия.

Голова комітету з питань здоров’я нації Михайло Радуцкий у свою чергу відмітив, що закон про легалізацію дійсно не має відношення до побутового каннабису.

У суспільстві неоднозначне бачення цього рішення. Ми точно вважаємо, що медичний каннабис повинен стати доступним в країні, єдине, що ми не хочемо поспішати. Тільки у нашому комітеті розглядається декілька законопроектів.

“Ми не обіцяємо зробити це в турборежиме. Ми дуже добре вивчатимемо. Тому що це неоднозначне питання в суспільстві. Але з іншого боку є ветерани АТО, є люди з онкологічними захворюваннями, з Хворобою Альцгеймера для яких це єдина можливість полегшити життя”.

Тому ми відносимося до цього питання з великою відповідальністю, але не чекайте від нас швидкого рішення – підсумував Радуцкий.