Наші побратими ветерани АТО з Хмельниччини, прийшли на судове засідання до Артура Сороченка на прізвисько “квадрат”, щоб проконтролювати хід справи.

Нагадаємо, у соціальних мережах було викладено відео, де блогер Артур Сороченко – “квадрат”, під час суперечки з ветераном АТО Володимиром Баулою на рахунок Російсько-Української війни, б’є останнього в обличчя, та поширив запис своїх дій у відеоблозі. Це відео широко розійшлося в соцмережах, зокрема російських.

Суд видав постанову заарештувати Сороченка. Йому інкримінують хуліганство. 18 серпня цього року його заарештували у Миколаєві. Рішенням Хмельницького міськрайонного суду чоловіка взяли під варту до 01 жовтня 2019р., з можливістю внести заставу у розмірі 40 тисяч 140 гривень. Артур Сороченко вніс заставу.

https://youtu.be/4yn64nfel0k

На судовому засідання 21 жовтня блогер сказав, що то був побутовий конфлікт. Він розкаявся та вибачився перед військовим. Останній каже, що особистих вибачень від Сороченка не отримував.

Перед початком судового засідання у справі блогера, якого звинувачують у побитті ветерана, під Хмельницьким міськрайонним судом зібралися представники Національного корпусу, Ветеранського братерства, Руху ветеранів України та громадської організації Фенікс.

ВІКТОР БУРЛИК керівник громадської організації «Фенікс»: «Для мене це питання контролю тут не є конфлікт побутовий якийсь чи особистісний двох, які не поділили щось, тут є прицидент коли побили військового лише за те, що він воював проти Росії. Ми вважаєм, що має бути суспільний осуд цієї дії, цього вчинку, щоб всі розуміли, що є червоні лінії за які не можна переходити”.

Сороченко вирішив не приходити на свій суд і, як виявилось, неочікувано, без попередження пішов на якись лікарняний… Коли суддя запропонував йому провести відео – конференцію він відмовився. На суді був його новий адвокат Анатолій Стасишин. Попередній захисник від справи відмовився.

АНАТОЛІЙ СТАСИШИН, новий адвокат Артура Сороченка (квадрата): «Кожна людина має право на захист, яка б вона не була. Кожна людина має право на захист. Якщо людина запитається про правову допомогу адвоката, то адвокат має своє зобов’язання надати таку допомогу”.

Суддя Олександр Трембач переніс судове засідання на 24-те грудня. Причина – відсутність блогера. Олександр Трембач пояснив, що Артур Сороченко перебуває на обстеженні в Житомирському обласному протитуберкульозному диспансері.

https://youtu.be/qUaufkZdw7c

Тобто квадрат злякався! Злякався справедливості і тих, кого він так впевнено зневажав.