Напруження у відносинах між КНР і Тайванем зростає

  Після візиту на Тайвань американської делегації КНР розпочала військові навчання в Жовтому морі, які мали завершитися сьогодні. Але влада Китаю заявила про продовження військових навчань навколо Тайваню до 15 серпня. Спочатку їх було оголошено до 7 серпня.


  Міноборони Тайваню заявило, що під час навчань Китай фактично відпрацьовує атаку на острів, пише Reuters.

 

  І поки Китай продовжує грати м’язами в районі Тайваню,  США та Індія вирішити провести спільні військові навчання за 100 км від спірної ділянки кордону між Китаєм та Індією. Про це повідомило CNN з посиланням на власні джерела. Тут одне з двох: або США просто знущається із “красивих гучних заяв” керівництва КНР, або підштовхує Китай до більш рішучих дій. 


  Схоже, що встряти у “велику війну” вирішив і північнокорейський лідер Кім Чен Ин. Раніше, він публічно заявляв про повну підтримку дій режиму Путіна, а тепер з’явилася інформація про те, що Північна Корея, нібито, готова надіслати 100 тисяч своїх “добрвольців” на війну з Україною на боці рашистів. Інформацію озвучив член громадської ради при міноборони РФії Ігор Коротченко. Але чи збирається насправді Північна Корея воювати з Україною невідомо.

 

Рузана Зубік, НОВА: новини ветеранів АТО/ООС