Найближчим часом буде створена міжвідомча комісія з приводу отримання громадянства для іноземних добровольців.

Сьогодні, відбулось чергове засідання громадської ради при Міністерстві у справах ветеранів.

Було розглянуто із десяток проблемних питань, участь представників громради у п’яти комісіях по різним напрямкам діяльності Міністерства. Від проектної комісії на 2020 рік і до питання, про новий законопроект про «статус ветерана». Під головуванням Дмитра Шатровського, керівника громадської ради та члена «Ветеранського братерства» і «Руху ветеранів України» , було розглянуто ряд звернень від інститутів громадянського суспільства та громадян. Також громадська рада виключила двох своїх членів, та звернулась до представників міністерства видати відповідне розпорядження, для добору персонального складу громради за результатами рейтенгового голосування.

Також, найближчим часом буде створена міжвідомча комісія з приводу отримання громадянства для іноземних добровольців.

«Ми будемо розглядати справи тих, хто воював та продовжує воювати за незалежність та територіальну цілісність України, людей, які через це зазнають переслідувань, утисків у своїх країнах, іноді просто не можуть повернутись додому, переважно через свою участь у АТО/ООС. Таких людей, насправді, не так вже й багато, але ту несправедливість, яка є у їх відношенні, необхідно виправити і нарешті надати їм громадянство тої країни, яку вони захищають від окупанта», – заявив Антон Колумбет.

За словами Першого заступника висновки Комісії будуть передаватися Міністру, яка в свою чергу буде надавати їх на розгляд Президенту України.