На Вінниччині продовжують надавати послугу із соціальної адаптації ветеранів

На Вінниччині продовжують надавати послугу із соціальної адаптації ветеранів

23 вересня розпочався четвертий заїзд у межах надання послуги психосоціального відновлення ветеранам та членам їхніх сімей у Вінницькій області. Участь взяли 10 родин з 9 громад Вінниччини: Дашівської, Стрижавської, Глуховецької, Бершадської, Погребищенської, Гайсинської, Калинівської, Шпиківської та Ямпільської.

Про це повідомила Вінницька ОВА.

Перша заступниця Начальника ОВА Наталя Заболотна зустрілася з ветеранами та їхніми дружинами, аби отримати зворотний зв’язок щодо послуги та соціального супроводу в громаді загалом.

«За 3 дні програма встигла полюбитися нашим учасникам, хвалять роботу психологів, спілкуватися з дівчатами подобається. Додатково є процедури, тому намагаються знайти баланс, аби встигнути все. Найголовніше – спілкування з однодумцями та можливість ділитися один з одним своїм досвідом. Щодо громад, то єдиної картини досі немає. Доїзд до місця отримання послуги організували не всім учасникам, хоча це і було стартовою умовою. Більше того, фінансування цього заїзду фінансується у співпраці з Товариством Червоного Хреста, за що ми їм дуже вдячні», – зауважила посадовиця.

Учасники зустрічі поговорили і про наявні проблеми. Зокрема, оформлення груп інвалідності, МСЕК, ВЛК, пільги тощо.

На завершення всі залишили свої підписи на прапорі на добру згадку про черговий заїзд та цю зустріч.

«Особисто я переконана, що ми робимо усе вірно. Проте це має бути системно, і не ветерани повинні дякувати за участь у послузі, а ми у співпраці ж громадами маємо зробити це належним для них. Щиро дякую за те, що відгукнулися і дуже швидко допомогли: знайшли місця, прийняли і створюють комфортні умови для наших сімей Медичному центру реабілітації залізничників південно-західної залізниці та керівництву Укрзалізниці», – резюмувала Перша заступниця Начальника ОВА.

Поділитися: