На території Росії розгоряється полум’я громадянської війни, – тривають бої в районі Шебєкіно

  Перебіг громадянської війни на Росії виходить на новий рівень. РДК та “Легіон” розпочали у БНР “другу фазу” повстання. Зараз бійці РДК ведуть бої за звільнення території Росії від рашистської окупації на території Бєлгородщини. Тривають бої в Шебєкіно та є інформація про рух сил повстанців по Новій Тавільжанці (БНР).

 

 У відповідь на дії повстанців рашистські війська почали обстрілювати російські мирні населені пункти. У Шебєкіно горить будівля поліції.  Рашистський депутат Гурульов запропонував ударити по Шебєкіно плануючими бомбами. 

  У Шебєкіно після ракетного удару по заводу “Преміксів №1” почалася пожежа, повідомляють російські телеграм-канали. Підприємство займається випуском збагачувальних сумішей та біологічно активних речовин, що застосовуються у виробництві біологічно активних добавок (БАД).

  Також після потужного вибуху горить російський завод «Монокристал» – один із найбільших світових виробників синтетичного сапфіра для високотехнологічної електроніки та оптоелектроніки. У самому Щебекіно фіксується велика кількість пожеж через обстріли. Повідомляють, що на околицях міста вибухи і чутно стрілянину, скоріше за все, там йдуть бої. В деяких районах міста Шебєкіно зникла електроенергія.

  Тим часом рашистська влада тимчасово окупованої Воронезької Народної Республіки готує пункти тимчасового розміщення для жителів Шебекинського та Грайворонського округів БНР. У чатах міста люди домовляються між собою про можливість виїзду з міста, шукають попутників, вільні машини та діляться інформацією про прильоти та пошкодження.

РДК розповіли про деталі прориву на територію Бєлгородської Народної Республіки

  Легіон «Свобода Росії» повідомив про знищення артилерією камазу рашистів з БК, самохідного міномета «Тюльпан» та колони  РСЗВ “Град”. “Ми накрили “Градами” будівлю МВС у Шебекіно, де збиралися рашисти”, – заявили РДК.

  А дівчина із Шебєкіно (на фто) плачеться, що “у її народу вже не витримують нерви” і закликає «посунути» лінію фронту. І повстанці з “РДК” відгукнулись на заклик “дівчини” та повідомили, що знаходяться на околиці Шебєкіно (на фото).

  РДК закликає мешканців залишатися вдома та сховатись в укриття: “РДК ніколи не воювала і не воює із мирним населенням!”

Боротьба за незалежність Бєлгородської Народної Республіки триває – повстанці нищать рашистів і звільняють населені пункти

  Рашистський гауляйтер Бєлгородщини Гладков стверджує, що на території Бєлгородщини немає ніяких українських військових, атаку стримує армія, прикордонники, фсб та росгвардія “на дальніх рубєжах”. А місцеве населення раптово вирішило подорожувати і на заправках вигребло усе пальне: сьогодні 200 осіб поїхали на канікули до Пензи. Пункти тимчасового розміщення мешканців Білгородської області вже приймають переселенців із Шебєкіно.

  Тим часом у МО рфії знову придумали казочку про те, що “спробі теракту” в Бєлгородській області “успішно запобігли”.

  “Ми не атакуємо цілі на території росії”: Україна не може вдарити по ракетних комплексах “Іскандер” у РФії, тому що це порушує зобов’язання перед міжнародними партнерами, – заявив представник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

  “НОВА: новини ветеранів” продовжує стежити за розгортанням громадянської війни на території Російської Федерації.

НАГАДУЄМО:

На росії зірвалося криваве пропагандистське шоу