На росії зірвалося криваве пропагандистське шоу

  Сьогодні зранку рашисти почали розганяти “новину” про те, як кровожерлива українська ДРГ, кількістю “більше за 50 осіб”, чи то захопили майже все село у Брянській народній республіці, чи два села та сотню дітей взяли в заручники, чи то одного фельдшера, а шкільний автобус розстріляли і вбили дівчинку, яка потім ожила.

Пропагандистський квест?

  50 диверсантів, а може – 80 диверсантів, 100 заручників,… – хто більше? Це якось забагато для Брянської області – так вони і до Москви можуть на попутках доїхати. Цікаво, а як вони туди потрапили, якщо “граніца на замкє”? Невже “засєчная чєрта” не спрацювала?

  Відповідальність за події у Брянській області взяв він “Російський добровольчий корпус”. Від такої новини російські пропагандистські ЗМІ впали в ступор – це цілком суперечило написаному в “методичці”. Якщо зайшли до Брянської області не українці, а росіяни, то це – громадянська війна?

  Боєць РДК підтвердив виданню «Важливі історії», що “Російський Добровольчий Корпус” справді сьогодні прогулявся територією Брянської області: «Я щойно звідти. Нас на цьому завданні було 45 людей. Зайшли, відзняли, зробили засідку на дві БМП. Дітей постраждалих не бачив. Але був один постраждалий прикордонник. Жодних заручників не брали».

  Виходить: прийшли, провели референдум про незалежність Брянської Народної Республіки, роздали візитки Яроша та спокійно пішли?  Тиждень тому влада України попереджала про можливі реальні провокації на кордоні. Але, схоже, що у Брянській області все мало вигляд, начебто там новий серіал для НТВ знімають, а місцевих просто забули попередити.

У рашистів трапилось “весняне загострення” від інформації про УкрДРГ

  Кімнатна шавка  путіна, бравий боєць з дітьми та жінками – рамзанка диров, недовго думаючи, закликав розібратися з сім’ями учасників “ДРГ”, яка сьогодні зайшла до Брянської області.

    Член Комітету Держдуми з оборони Віктор Соболєв (на фото) закликав оголосити війну Україні. «Поки ми будемо з ними церемонитись, у нас так і триватимуть обстріли мирних громадян, у тому числі й дітей, як сьогодні у Брянській області. Адже там внаслідок обстрілу цивільного транспорту української ДРГ було поранено 10-річного хлопчика. Нема цьому виправдання», – заявив депутат.

  Пригожин прокоментував вилазку ДРГ у своєму стилі: «Червоні лінії? У нас схоже червона фарба скінчилася, і замість червоної – коричнева. Щоправда, замість ліній – чиркаші…».

  Пропагандист РФії Сладков також закликав: “Закликаю завдати ракетного удару по житлових будинках Прикарпаття у відповідь на те, що сталося у Брянській області”.

Все мало бути розіграно за зовсім іншим, кривавим сценарієм

  В інформаційному полі продовжують висувати різні версії причинно-наслідкових зв’язків сьогоднішніх подій на Брянщині. Однією з найцікавіших з логічної точки зору є та, що українська розвідка знову переграла ФСБ.

  Тобто ФСБ на Брянщині справді на сьогодні готувало криваву спецоперацію під фальшивим прапором зі смертями та захопленням однієї зі шкіл. Під це сьогодні і готували “термінове скликання радбезу”. Але цей задум зірвався іншим гучним інфоприводом – група російських бійців прогулялась на Брянщину і трохі зіпсувала раніше затверджений сценарій ФСБникам. Ніякого захоплення школи не відбулося, а рашистські змі заплутатись між “методичкою” та реальною ситуацією.

  Правозахисник Володимир Осєчкін виклав отриману зі свого джерела версію того, що сталася в Брянській області.

  Насправді провокацію в Брянській області планувала росія. В село мали зайти російські спецпризначенці, перевдягнені під українську ДРГ. Операція мала бути максимально жорсткою із реальним захопленням заручників та вбивством дітей. Для цього силовики заздалегідь “підготували” кордон і “розчистили” дорогу для вбивць, перевдягнених в український однострій.

  Але за годину-півтори до початку запланованої провокації на місце майбутньої бійні увійшли бійці «Російського добровольчого корпусу», які,  ймовірно, заздалегідь знали про підготовлену рашистами провокацію. На росії вирішили, що їхня спецоперація розпочалася, і погнали в ефір заздалегідь підготовлений інформаційний супровід.

  Поява «невідомої» ДРГ замість заготовлених «терористів» викликала хаос у силовиків та роспропагандистів. Звідси і  повідомлення, які суперечать одне одному. Поки путлерівці розібралися, що на місці зовсім інші бійці, РДК зробивши селфі і відосики звідти вже повернулися.

Іх-там-нет!

  Україна точно не відправляла до Росії ніяких ДРГ, заявив радник голови ОП М.Подоляк. “Це абсолютно безглуздо туди заходити і воювати там проти цивільного населення. Це тільки росія може про це говорити і так робити. Україна до цього не має жодного стосунку”, – наводить слова Подоляка “Радіо.Свобода”.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни: 372 доба