На росії вирішують, що робити після невдалого штурму Вугледару, – британська розвідка

   За останні три місяці рашисти здійснили кілька невдалих штурмів у Донецькій області. Сьогодні на росії, після невдалої спроби штурму Вугледару, рашисти намагаються визначитись – чи продовжувати бої біля Бахмута та Кремінної, чи знову спробувати штурмувати Вугледар. Про це йдеться в останньому звіті розвідки Міністерства оборони Великої Британії.

  Тритижневий бій у місті Вугледар Донецької області став найбільшою танковою битвою у “Великій війні України за Незалежність” та обернувся болючим провалом для рашистів. За даними ГШ ЗСУ, рашисти втратила в бою щонайменше 130 танків та бронетранспортерів.

  Як зазначають британські розвідники, “рідкісний” візит до окупованої частини України міністра оборони рфії сергія шойгу, який раптово відбувся 04 березня 2023 року, ймовірно, став відповіддю на нещодавній візит ватажка пвк “вагнера” євгєнія прігожина на передову під Бахмут.

  “До недавнього часу російське командування, ймовірно, розглядало прорив у районі Вугледару як ключовий спосіб досягти якогось оперативно-значимого успіху. Російські планувальники, схоже, зіткнулися з дилемою: спробувати ще раз наступати на Вугледар, чи підтримувати наступальні потуги поблизу Бахмута та Кремінної”, – зазначили британські розвідники.

  НАГАДУЄМО:

 

Україну намагаються звинуватити у підриві Північних потоків