На Росії в рамках “транзиту влади” відбувається “заміна ідеологів”

НОВА ГОЛОВНА

  У суботу ввечері на Можайському шосе в районі селища Великі В’яземи, приблизно за 25 кілометрів від Московської кільцевої автодороги, вибухнув автомобіль за кермом якої знаходилася 29-річні Дар’я Платонова (Дугіна), донька головного ідеолога рашизму Алєксандра Дугіна.


  На даний момент відомо, що вибух у автомобілі, за кермом якого була Дар’я Платнова (Дугіна), стався під днищем авто. Після вибуху позашляховик охопило полум’я, він з’їхав з дороги і влетів у споруду біля траси.


  Автомобіль, який вибухнув, до цього знаходився на невеликому службовому паркуванні під постійною охороною. Туди міг пройти тільки хтось із «своїх» або людина із посвідченням ФСБ, ФСТ, ГРУ.

 

Заставка перейти за посиланням

  Сам рашист Алєксандр Дугін не водить машину, а його донька виступила в ролі його персональнго водія. Дугін збирався разом із донькою повертатися із російського пропагандистського фестивалю «Традиція», на якому він “читав лекцію”. Але в останню мить щось завадило, він затримався і поїхав згодом іншою машиною.


  Схоже, що рашистку Дар’ю Платонову (Дугіну) “прибрати” свої, але винними вже призначили “українських терористів”.


  Після того, як ідеолог рашизму Алєксандр Дугін дізнався про смерть доньки, він потрапив до лікарні, повідомив російський політолог Сергій Марков.

 

  У цьому конкретному випадку словами співчуття можуть виступати тільки українські приказки: “Не рий другому яму, бо ти до неї знаходишся ближче” і “Не радій з чужого горя…”

 

Заставка перейти за посиланням
Заставка НАГАДУЄМО