На Рівенщині для боротьби з наслідками снігопаду задіяли бронетранспортер (ФОТО і ВІДЕО)

Через сильні снігові опади у Рівенській області ускладнено дорожній рух. Для того, щоб допомогти водіям подолати наслідки негоди, поліцейські використовували бронетехніку. Про це йдеться в повідомленні прес-служби поліції у Рівенській області.

 

 

 

 

“За ініціативи керівництва поліції Рівненщини та за погодженням керівництва Національної поліції для боротьби із негодою було залучено важку броньовану техніку, а саме “БТР 80”, який знаходиться на балансі роти поліції особливого призначення”, – повідомляють в поліції. 

 

 

 

Як зазначив начальник управління превентивної діяльності Руслан Жук, практика використання броньованої техніки в Рівному та області відбувається вперше. 

 

“Однак суворі погодні умови диктують свої правила, тож якщо маємо техніку, маємо кваліфікованих водіїв — допомагаємо всіма силами”, – зазначив Руслан Жук. 

 

 

 

Спочатку на місце пригоди приїжджають поліцейські, які своїми силами намагаються допомогти водіям. Втім, якщо їм це не вдається, викликають на допомогу БТР.  Військова техніка на вулицях міста вже встигла буксувати тролейбус та кілька вантажівок, які внаслідок заносу перекрили проїзну частину. 

 

 

 

 

Нагадуємо: