На Полтавщині триває відбір кандидатів у помічники ветеранів

  Зараз триває триває відбір кандидатів у помічники ветеранів на Полтавщині. У чотирьох громадах Полтавської області вже провели співбесіди з кандидатами у помічники ветеранів. Співбесіди проходять ще 27 претендентів у десяти громадах: Полтавській, Кременчуцькій, Котелевській, Решетилівській, Кобеляцькій, Миргородській, Шишацькій, Глобинській, Лубенській та Пирятинській громадах.

  Найбільше заяв подано від із Кременчуцької та Полтавської громад. У Котелевській, Глобинській, Пирятинській та Миргородській громадах співбесіди провели. У решті триватимуть до 29 листопада. З нового року проєкт впроваджуватимуть у всьому регіоні. Про це повідомили на сайті Полтавської ОВА.

  Претендентів відбирають комісії, які створені у громадах. До їх складу входять, зокрема, представники Мінветеранів, управління у справах реінтеграції, соцзахисту ветеранів та внутрішньо переміщених людей Полтавської ОВА, а також психологи.

  Проєкт “Помічник ветерана” розробили за ініціативи Міністерства ветеранів в Україні. Учасниками можуть стати як самі ветерани, так і члени їхніх родин або ж члени родин загиблих захисників і захисниць України.

  На офіційній платформі “Е-ветеран” вказано, що учасники проєкту ділитимуться один з одним своїми знаннями, власним досвідом, допомагатимуть та співчуватимуть одне одному. Цей проєкт має допомогти ветеранам адаптуватися до цивільного життя після військової служби, отримати послуги та пільги, які гарантовані державою.

 За результатами відбору кандидати отримають направлення на підвищення кваліфікації в центри ветеранського розвитку в Полтаві. Після навчання їх працевлаштують у сервісних офісах громад.

НАГАДУЄМО: