На підприємствах Метінвесту вирішують питання реінтеграції ветеранів війни

  У Кривому Розі провідні фахівці з охорони праці та промислової безпеки, керівники дирекцій з персоналу, начальники структурних підрозділів криворізьких підприємств Метінвесту, металургійного комбінату Арселор_Міттал Кривий Ріг та Полтавського ГЗК Ferrexpo, обговорили питання по реінтеграції ветеранів війни з фокусом на безпеку праці. Організатором заходу виступив Інгулецький гірничо-збагачувальний комбіна, повідомило видання РУДАНА.

  Понад 3 тисячі працівників криворізьких ГЗК Метінвесту вступили до лав Збройних сил України від початку повномасштабної війни. Поступово демобілізовані з війська ветерани і ветеранки повертаються на свої підприємства. Проте надзвичайно стресові умови, в яких вони перебували, вплинули на їхнє ментальне здоров’я та сприйняття питань безпеки. Нині завданням кожного відповідального роботодавця є створення належних умов для адаптації і соціалізації всіх, хто нині захищає країну, а вже завтра повернеться на виробництво.

  Учасники поділилися досвідом та наробками, як вже сьогодні допомогти людям, які повертаються на виробництво, внутрішньо стабілізуватися і реалізуватися у цивільному житті. Визначали зони відповідальності служб з персоналу, охорони праці, медпрацівників, які мають супроводжувати ветерана від військової частини до повної адаптації його на промисловому підприємстві.

  Під час спільної роботи учасники також ознайомились з досвідом організації менеджменту ментального здоров’я в іноземних компаніях. Обговорили роботу з ментальними ризиками та програми навчань основам психології на підприємствах. Кращі практики в роботі з ветеранами планують систематизувати і застосовувати в колективах.


НАГАДУЄМО: