На озброєнні ЗСУ з’являться дрони-камікадзе Switchblade 600 з боєголовкою від Javelin

  Армія США готова укласти контракт на постачання для України більш далекобійних і потужних дронів-камікадзе Switchblade 600 з боєголовкою від Javelin, повідомили в Пентагоні передає Defense News.


  Контракт на дослідження і розробки для 10 безпілотників Switchblade 600, зроблених AeroVironment, очікується протягом місяця, повідомила прессекретар Пентагону Джесіка Максвелл в електронному листі Defense News.


   Пентагон вже відправив Україні кілька варіантів Switchblade 300 меншого радіусу дії та Phoenix Ghost. Але спостерігачі кажуть, що протитанкове бойове навантаження Switchblade 600 і тривалішим часом перебування в повітрі, стало б ще кращим інструментом для виявлення та завдання ударів по російських військах і техніці під час очікуваного контрнаступу України в районі Херсона.


  За словами виробника, варіант Switchblade 300 важить 2,5 кг, може пролетіти 10 кілометрів і перебувати у повітрі 15 хвилин, а версія Switchblade 600 може пролетіти 40 кілометрів і перебувати у повітрі 40 хвилин.


  Поки що неясно, коли Switchblade 600 прибуде до України. Частково затримка з доставкою Switchblade 600 в Україну полягає в тому, що він все ще перебуває на стадії прототипу та має пройти випробування та оцінку.

 

Заставка НАГАДУЄМО