На Кримському півострові російські окупанти судять українського військового, захопленого ними в в полон

  30 березня 2021 року в окупованому росіянами Джанкої розпочався фарс у вигляді судилища над українським військовим Євгеном Добринським, захопленим в полон росіянами 30 травня 2021 року на «лінії розмежування» між Кримом і Херсонською областю, біля Чонгара. 03 червня 2021 року проросійський Київський районний суд Сімферополя заарештував його спочатку на місяць. Захист українського військового подав апеляційну скаргу на це рішення, але наш військовослужбовець вже 9 місяців перебуває в полоні.

 

Нагадуємо:

  І ось, у вівторок, 30 березня 2021 року, відбулося засідання у справі українського військового. Під час засідання звинувачення вимагало для Добринського 4 роки позбавлення волі.Російські окупанти мотивують свої забаганки тим, що Добринський звинувачується за двома статтями кримінального кодексу РФії, розповів адвокат нашого вйськовослужбовця Іслям Веліляєв.

 

Нагадуємо:

  Адвокат Іслям Веліляєв уточнив, що суд проходив під головуванням судді-«москвички» Марії Єрмакової. У п’ятницю 02 квітня 2021 року очікується оголошення вироку «підсудному» Добринському, відносно якого  порушено кримінальну справу “про незаконний перетин кордону Росії” та “контрабанду наркотиків”.

 

Нагадуємо: