На кордоні України з РФ та Республікою Білорусь працюють два гуманітарні коридори

  На кордоні України з Російською Федерацією та Республікою Білорусь працюють два гуманітарні коридори, через які українці можуть повернутися додому, – повідомила віцепрем’єр-міністр України (з 2021), міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Верещук Ірина Андріївна  в інтерв’ю Радіо Свобода.

  Через коридор «Колотилівка – Покровка» на Сумському напрямку за день повертається на Батьківщину близько 150 українців. При цьому на виїзд пропускний пункт повністю закритий.

  У найближчому до кордону населеному пункті облаштували місце, де українці можуть упорядкувати себе. Є там і швидка допомога. Після цього можна поїхати до Сум і там заночувати, або ж вирушити до Києва, де всім евакуйованим виплачують 2000-3000 грн допомоги. Також можна в області розміститися у модульному містечку.

 Другий гуманітарний коридор працює у Волинській області: «Доманово – Мокрани». Там є теж невеличкий рух, і люди, які виїжджають з тимчасово окупованих територій (ТОТ), їдуть через Білорусь і звідти потрапляють в Україну.

  Коридор на Сумщині деякий час не працював, росіяни перекрили можливість, нині знову відновив роботу, розповіла міністерка. 

НАГАДУЄМО:

Російські загарбники продовжують переобладнувати об’єкти місцевої цивільної інфраструктури у катівні