На Кіровоградщині учасники бойових дій отримали земельні ділянки

У рамках запровадження ініціативи про надання земельних ділянок учасникам бойових дій, у Кіровоградській області завершено процедуру оформлення у власність 12 тис. наділів загальною площею 22,8 тис. гектарів. Про це повідомляє Урядовий портал.

Найбільшу кількість ділянок військові отримали в таких районах Кіровоградської області: Новомиргородському  – 2 404 загальною площею майже 4,73 тис. га., Кропивницькому – 1 037 – площею 1,9 тис. га., Знам’янському – 916 – площею 1,76 тис. га.

Загалом землевпорядна служба Кіровоградщини надала військовослужбовцям майже 15,3 тис. дозволів на розроблення проєктів землеустрою для відведення землі загальною площею майже 29 тис. гектарів.

Виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції здійснюється на підставі ст.118 Земельного кодексу України. Органи Держгеокадастру працюють в режимі максимального сприяння учасникам бойових дій та членам сімей загиблих воїнів в реалізації їх конституційного права на отримання землі.

Більш детально можете ознайомитись на сайті Держгеокадастру ” Покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів”

У разі виникнення додаткових питань, ви можете звернутись на гарячу лінію Держгеокадастру 0-800-300-808.