На Хмельниччині відкрили меморіальну дошку - пам'ять про полеглого захисника України - Новини ветеранів зі всієї України

На Хмельниччині відкрили меморіальну дошку – пам’ять про полеглого захисника України

На Хмельниччині відкрили меморіальну дошку - пам'ять про полеглого захисника України

На приміщенні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Михля, що на Ізяславщині, відкрили меморіальну дошку на честь військовослужбовця, учасника ООС Богдана Шацького. Він  загинув в районі проведення ООС 22 листопада 2019 року. Про це повідомляє сайт Ізяславської райдержадміністрації.

 

На Хмельниччині відкрили меморіальну дошку - пам'ять про полеглого захисника України

На заході, який співпав із 26-тим днем народження Богдана Шацького, перед присутніми виступили Ізяславський міський голова Сергій Шлегель, бойовий побратим загиблого старший лейтенант Михайло Файер, голова Ізяславської районної громадської організації ветеранів АТО Володимир Павлюк. Вони висловили щирі слова скорботи мамі та рідним загиблого Героя.

 

На Хмельниччині відкрили меморіальну дошку - пам'ять про полеглого захисника України

Право відкрити меморіальну дошку було надано голові Ізяславської районної громадської організації ветеранів АТО Володимиру Павлюку. Пам’ять про бійця, який віддав своє життя за незалежність і територіальну цілісність України, вшанували хвилиною мовчання.

 

Нагадуємо:

http:///na-fasadi-budivli-sumskoho-peduniversytetu-z-iavylas-memorialna-doshka-v-pam-iat-pro-zahybloho-v-zoni-ato-vypusknyka/

Останні записи

В Івано-Франківську для ветеранів організовують унікальний воркшоп з просторовим малюнком та перформансом

В Івано-Франківську для ветеранів організовують унікальний воркшоп з просторовим малюнком та перформансом

В Івано-Франківську відбудеться спеціальний перформативний воркшоп для ветеранів, діючих військових, ветеранок та їхніх рідних. Це інтерактивна подія, де учасники через