На Хмельниччині обласна рада спільно з партнерами втілюватиме нові проєкти для ветеранів

Сьогодні відбулася онлайн зустріч голови обласної ради Віолети Лабазюк з представниками громадської організації “Київська школа державного управління імені Сергія Нижного” та громадами Хмельниччини.

В межах Меморандуму, підписаного в лютому цього року між Хмельницькою обласною радою та зазначеною громадською організацією, на Хмельниччині стартує два проєкти для ветеранів та ветеранок.

Перший із проєктів – “Дружина ветерана” – спрямований на різносторонню підтримку дружин ветеранів, які згодом стануть амбасадорами у своїх громадах та згуртують навколо себе ветеранські родини. До участі в цьому проєкті також будуть залучені представники органів місцевого самоврядування, відповідальні за взаємодію з ветеранами.

Другий  проєкт  орієнтований безпосередньо вже на ветеранів та  ветеранок, яким пропонується участь у стипендійній програмі КШДУ «Благодійність та ветеранські політики як культура національної свідомості».

У ході зустрічі Віолета Олександрівна висловила підтримку партнерам  та  сказала, що Хмельниччина максимально долучатиметься до ветеранських проєктів, ініційованих Київською школа державного управління імені Сергія Нижного. Крім того, Хмельницька обласна рада реалізує й інші проєкти у напрямку допомоги ветеранам та членам їх родин.