Важкопораненому ветерану з Київщини передали реабілітаційний велотренажер

Завершився всеукраїнський марафон по збору коштів на придбання спеціального лікувального тренажеру для важкопораненого в бою за Авдіївську промзону, воїна десантника 90-го десантного батальйону.

Вадим Ушаков захисник України був важкопоранений у квітні 2016 року у Промці, що під Авдіївкою. Ледве вижив. Після поранення втратив здатність говорити та ходити. Пройшов через численні операції та важкі роки реабілітації. До карантину проходив складний курс реабілітації у приватній клініці у Броварах, але наразі через карантин, Вадим вдома і йому необхідно постійно займатися, необхідно тренуватися, активно рухатися, щоб м’язи не втратили тонус.

Побратими, волонтери та небайдужі українці зібрали кошти на спеціальний велотренажер, який дозволить активно пропрацьовувати численні групи м’язів та підтримувати загальний тонус організму.

 

Підтримати Вадима та його родину також приїхали світова 10-ти річна рекордсменка Ніколь Князєва, керівники Оперативного штабу при Мінветеранів та територіального органу у Київській області.

Віримо, що хлопчина повернеться до повноцінного життя, і сльози його матусі будуть тільки від радості!