МЗС Катару також демонструє бразильську політичну короткозорість

  У четвер, 04 травня 2023 року, до вирішення “російсько-української кризи” вирішив долучитися Катар. МЗС цієї країни закликало Україну “до діалогу та дипломатії, …не вживати дій, які призвели б до подальшої ескалації”.

  У заяві Міністерства закордонних справ Катару згадується про “інцидент з дронами над кремлем” і про “можливі серйозні наслідки для зусиль вирішити “кризу” мирним шляхом”.

  У Міністерстві закордонних справ України не забарилися із відповіддю. Речник МЗС України Олег Ніколенко у Twitter поцікавився у колег з Катару: “Хтось може знайти заяву МЗС Катару про засудження останньої російської ракетної атаки по Херсону, яка вбила 21 цивільну людину та поранила ще 48? Чи цей акт державного тероризму має менш небезпечний вплив на зусилля задля вирішення “кризи” мирним шляхом?”

  Ка́тар (офіційна назва — Держа́ва Ка́тар) — країна, яка розташована на півострові Катар у Перській затоці, у східній частині Аравійського півострова. На південному заході межує з Саудівською Аравією, на півдні — з Об’єднаними Арабськими Еміратами (ОАЕ). Катар – третій за запасами та шостий у Світі експортер природного газу, великий експортер нафти та нафтопродуктів (21 місце у світі). Торгівельний партнер КНР.

НАГАДУЄМО:

Нардеп Мариковський у Анкарі відбив у рашиста прапор України (ВІДЕО)