Можливості розвитку ветеранського бізнесу, – сьогодні відбулась діалогова зустріч

  До Харкову сьогодні завітала команда Українського ветеранського фонду, створеного при Міністерстві у справах ветеранів, і провела діалогову зустріч на тему «Можливості розвитку ветеранського бізнесу». 

  Захід викликав неабияку зацікавленість у ветеранів, волонтерів – харків’ян. Його відвідало  більше 50 ветеранів, волонтерів, представники адміністративних та громадських організацій. Заступник директора фонду Віта Костик розповіла про велику кількість проєктів і програм, відкритих фондом для підтримки ветеранського бізнесу.

  Участь в заході взяв американський ветеран, директор Ради Спілок Ветеранів Вільям Аттіг і поділився тим, як йому на батьківщині доводилося долати проблеми, що стояли на шляху ветеранів у Америці.

Представники ГО “Спілка ветеранів АТО”, зокрема голова Сергій Бабаєв і заступник Юрій Корсунов, розповіли про власний досвід у реалізації програм фонду. Своїми проблемами поділилися й члени Спілки, які ведуть сільськогосподарську діяльність на Харківщині.

  Голова Ізюмського районного відділення ГО “Спілка ветеранів АТО” Роман Кабашний розказав про кричущу ситуацію, коли на сільськогосподарчі земельні ділянки, заміновані на даний час, податкова нараховую величезні податки.

  На жаль, ці ситуації характерні для Харківщини і потребують негайного свого рішення.

  Однак головною проблемою сьогодення залишається створення умов для повернення ветеранів з фронту та їхньої участі в мирному цивільному житті. І заради цього працює і Спілка ветеранів, і Військова адміністрація, і Український ветеранський фонд, і, звичайно ж, Міністерство у справах ветеранів..

Завтрашній день для наших захисників буде такий, яким ми його створимо сьогодні!

Автор: Петро Дорошенко, “НОВА: новини ветеранів”

НАГАДУЄМО:

SoftServe та Superhumans розпочали американсько-українську місію протезування військових та цивільних