МОЗ ініціюватиме посилення контролю карантинних заходів через низку антирекордів із захворюваності на COVID-19 в Україні

Кожного дня кількість хворих у країні значно зростає. За два тижні статистика з 300-400 інфікованих на добу збільшилась до 900! Ситуація вкрай серйозна.

Будь ласка, виконуйте основні інструкції та рекомендації з протидії епідемії:

– використовуйте захисні маски,

– дотримуйтесь соціальної дистанції,

– мийте руки та користуйтесь дезінфекторами.

 Занадто багато порушень «масочного режиму» фіксують у транспорті та деяких супермаркетах. Про це під час брифінгу сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Звичайно ми будемо реагувати. І окрім тих реакцій, що вже були, сьогодні ми будемо ініціювати з боку міністерства максимально жорсткий контроль щодо дотримання тими чи іншими закладами умов карантину”, – сказав Степанов.

За його словами, мова йде в першу чергу про транспорт, в якому ЛЮДИ НЕ ОДЯГАЮТЬ МАСКИ, а також про деякі супермаркети, в яких не дотримуються того ж «масочного режиму» та соціальної дистанції.

“Ми вважаємо, що повинні жорсткі обмеження вводитись у певних регіонах в умовах адаптивного карантину. Коли я кажу про жорсткі обмеження, я насамперед говорю про обмеження роботи тих чи інших закладів. У тому числі, наприклад, нічних клубів”, – заявив очільник МОЗ.

Він додав, що буде ініційоване скликання регіональних комісій ТЕБ та НС для введення відповідних обмежень.

Найбільше хворих на COVID-19 за добу в Україні зафіксували у Львівській, Рівненській та Чернівецькій областях, місті Києві та на Закарпатті.

За минулу добу захворіла 921 особа.

 

У Світі, як бачимо на графіку, кількість захворювань почала зменшуватися.