Молдова після перемоги України збирається вимагати виведення російських військ з Придністров’я

  Міністр закордонних справ та європейської інтеграції Молдови Ніку Попеску заявив, що після перемоги України Молдова зможе вимагати виведення російських військ, що окупували Придністровський регіон. Про це пише Vocea Basarabiei.

  “Ця війна змінила контекст для всіх, для всіх держав Європи, для десятків держав по всьому світу… Очевидно, що ця війна змінила параметри функціонування Республіки Молдова абсолютно у всіх сферах, включаючи придністровське врегулювання. …Ми всі чекаємо на перемогу України, яка дозволить нам у цьому новому контексті продовжити нашу роботу щодо мирного врегулювання придністровського конфлікту”, – заявив Ніку Попеску.

  Він додав, що країни очікують на перемогу України і висловив оптимізм щодо того, що уряд Молдови зможе зберегти мир, демократію та “європейськість” країни за допомогою “найпотужніших, найвпливовіших держав та організацій у світі”.

  Міністр закордонних справ Молдови Ніку Попеску заявив, що його країна добиватиметься виведення російських військ із Придністров’я виключно мирним шляхом.


НАГАДУЄМО:

У США визнали ПВК Вагнер транснаціональною злочинною організацією