Мобілізаційні заходи тривають: Росія мобілізує близько 20 тисяч людей щомісяця, – Юсов

  Днями мер російської столиці фактично зізнався, що всього за кілька місяців у столиці було додатково мобілізовано близько 10 тисяч осіб.

  “Щодня і щомісяця мобілізаційні заходи тривають, і щомісяця близько 20 тисяч людей мобілізуються. Нещодавно мер Москви Сергій Собянін назвав цікаву цифру – 45 тисяч москвичів, які нібито перебувають на фронті. Перед цим ця цифра була 35 тисяч”, – заявив представник ГУР.

  Юсов зазначив, що має місце саме про примусова мобілізація, проте дітей чиновників та олігархів вона не торкається. Переважно мобілізують тих, хто нещодавно отримав паспорт.

  У New York Times незрозуміло навіщо склали разом втрати Росії та України та заявили, що загальна кількість українсько-російських військових, убитих чи поранених з початку війни, наближається до 500.000. 

 Згідно з твердженнями New York Times, втрати Росії наближаються до 300.000. До цього числа входять 120.000 загиблих і до 180.000 поранених рашистів. А втрати України становлять близько 70.000 загиблими та до 120.000 – пораненими.

  Незрозуміло звідки вони взяли ці “цифри”, які дуже далекі як від підрахунків ГШ ЗСУ, так і від “неофіційно” оприлюднених втрат рашистів. 70.000 загиблих – це, приблизно, втрати однієї ПВК “Вагнер” під час штурму Соледара та Бахмута.

  За підрахунками видання, рашити мають перевагу в чисельності військ. Армія росії нараховує 1,33 млн бійців (півмільйона з них воюють в Україні), а ЗСУ – 500 000. “Але росіян більше ніж українців на полі бою майже три до одного, і на Росії більше людської маси, з якої військові черпають поповнення до своїх лав, робить висновок New York Times.

  Росія готує свій наступ в Україні, основу якого закладуть на початку жовтня, а головні зусилля будуть навесні 2024 року, повідомляє видання Newsweek з посиланням на “джерела” в українському уряді.

  Про підготовку наступу заговорили і в самій РФ: “Щодо наступу наукраінє, то необхідно створити умови. Цей процес йде”, – заявив  голова комітету з оборони у Держдумі РФ  Картаполов.

НАГАДУЄМО:

Вступ України до НАТО в обмін на поступки території не обговорюється, – Джон Кірбі

Територією України не торгуємо, – представник МЗС Олег Ніколенко відреагував на кричущу заяву керівника апарату генсекретаря НАТО