Мінветеранів розпочинає активну роботу з цифрової трансформації ветеранських сервісів з надання послуг

Про це йшла мова під час, другої, зустрічі міністра у справах ветеранів України Сергія Бессараба з Громадською радою при Мінветеранів.

Міністр представив представникам Громадської ради новопризначеного заступника  з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Володимира Левчука і наголосив, що запуск Єдиного державного реєстру ветеранів війни залишається  одним з  пріоритетів   роботи відомства.

В свою чергу, заступник міністра Володимир Левчук доповів про напрямки діяльності Мінветеранів з питань цифрової трансформації та планів роботи на найближчий час. Зокрема, поінформував щодо етапів створення Єдиного державного реєстру ветеранів війни та сервісу «Е-ветеран», їх інтеграцію в загальнодержавні  цифрові платформи, захист інформації.

За його словами, на сьогодні  вже розпочата модернізація  відділу цифрової трансформації, погоджено технічні вимоги  щодо Єдиного державного реєстру ветеранів війни, відновлено діалог з міжнародною неурядовою організацією «IREX», яка в рамках Програми реінтеграції ветеранів», допомагає Мінветеранів у  розробці реєстру ветеранів.

Крім того, триває активна робота з іншими державними органами, що надають соціальні послуги ветеранам та технічні можливості щодо створення найсучаснішого ресурсу.

Володимир Левчук розповів, що розпочата співпраця з Мінцифри щодо  технічних питань та законодавчого врегулювання. Також ведеться робота з Мінсоцполітики  щодо дослідження системи пільг та з МОЗ по вибірці даних щодо ветеранів.

Окремо заступник міністра анонсував запровадження майбутніх  електронних ветеранських сервісів та  запросив ветеранів, які мають знання і досвід  роботи з  IT-технологіями, долучитися до їх створення.

Наразі в міністерстві оголошено конкурсний добір на вакантні посади державної служби категорій “Б” і “В”на період дії карантину.

Оголошення про добір на вакантні посади наказ № 374 -К від 29.05.2020

Також представників Громадської ради запросили долучитися до конструктивного діалогу щодо цифрового розвитку міністерства.

Пропозиції,  із зазначенням в листі теми – «Цифровізація», приймаються на електронну пошту:  info@mva.gov.ua.