Мінветеранів і Міжнародна організація з міграції продовжать реалізовувати «Програму реінтеграції ветеранів та їхніх родин»

Про це йшла мова під час робочої зустрічі Міністра у справах ветеранів Сергія Бессараба з представниками Міжнародної організації з міграції в «онлайн» форматі, повідомляє пресслужба Мінветеранів.

Зазначається, що з 2019 року МОМ в Україні почала реалізовувати програму «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх родин» за фінансової підтримку Європейського Союзу.

Сергій Бессараб підкреслив, що Мінветеранів зацікавлене в подальшій тісній співпраці та готове до більш ширшого залучення проєкту до формування державної політики в сфері ветеранів.

Міністр подякував команді МОМ за підтримку ветеранів та звернув увагу на менш розвинені регіони України, де ветерани та їхні родини також потребують підтримки й допомоги, повідомляють у пресслужбі.

«Мінветеранів – новоутворене міністерство, проте проходить вже другий етап реформування. Нині ми в процесі роз’єднання раніше діючого Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб. Триває робота по розподілу повноважень, бюджетів, фахівців та формування напрямків діяльності підрозділів», − сказав Сергій Бессараб.

За словами міністра, пріоритетним напрямком стане впровадження процесу діджіталізації в роботу відомства, а саме завершення створення найсучаснішого реєстру для надання швидких і якісних послуг ветеранам.

Голова представництва Міжнародної організації з міграції в Україні Ан Нгуєн відзначив готовність не лише продовжити, а й посилити співпрацю.

Він також додав, що в подальшому проєкт працюватиме над розробкою системи підтримки ветеранів на місцях та наданням прямої підтримки ветеранам.

У Мінветеранів нагадали, що в рамках співпраці МОМ із 2019 року розпочав реалізовувати в Україні пілотний проєкт із працевлаштування та навчання ветеранів на території Львівської, Дніпропетровської та Київської областей. Ветеранам була надана можливість отримати гранти на проходження професійних курсів із підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації в навчальних закладах України.