Туреччина продовжить продавати Україні безпілотні літальні апарати Байрактар незважаючи на протести з боку Російської Федерації. Міністр закордонних справ Мевлют Чавушоглу заявив, Анкара багато років тому підписала відповідну угоду з Києвом.
– Це торгівельні відносини між двома країнами, які не мають нікого хвилювати. Ми ж не звинувачуємо Росію в поставках ракет до Сирії, хоча жодного дня в цьому не сумнівалися, – заявив дипломат.
За словами Мевлют Чавушоглу, турецькі БПЛА користуються попитом не лише в Україні, а й в інших країнах по всьому світі.
Міністр закордонних справ Туреччини також зазначив, що претензії РФії, щодо невизнання факту анексії українського півострова Крим, безглузді і Анкара не має наміру змінювати свою позицію з цього питання.
Нагадуємо: