Міністр у справах ветеранів України зустрілася з представниками Інституту миру США (USIP)

  Делегація на чолі з американським дипломатом, Надзвичайним і повноважним послом США в Україні (2006 – 2009 рр.) Вільямом Тейлором зустрілась в межах розвитку двостороннього співробітництва з представниками Мінветеранів. Юлія Лапутіна ознайомила гостей з пріоритетними напрямками діяльності Міністерства, наголосивши, що Мінветеранів наразі впроваджує нову державну ветеранську політику, яка включає соціальну та психологічну допомогу демобілізованим Воїнам та членам їхніх родин, їх підтримку фахівцями з супроводу ветеранів, забезпечення житлом, освіту та професійну адаптацію, доступні адмінпослуги, сприяння у працевлаштуванні та підтримку ветеранського бізнесу.

 Особливу увагу Юлія Лапутіна акцентувала на пілотному проєкті Мінветеранів із запровадження в Україні інституту помічника ветеранів. Майбутні фахівці з ветеранського супроводу, керуючись принципом “рівний з рівним”, надаватимуть сервісну підтримку тим, хто щойно повернувся з фронту. На 400 запланованих посад помічників у чотирьох пілотних регіонах є понад 450 кандидатів, а після завершення “пілоту” проєкт буде масштабований по всій Україні, розповіла очільниця Мінветеранів.

  Також Мінвет продовжує розширювати регіональну мережу Центрів ветеранського розвитку. Таких закладів відкрито вже 10, у дев’яти містах на базах провідних вишів. Ветерани й ветеранки, члени їхніх родин матимуть змогу обмінятися досвідом, знайти однодумців, обговорити наболіле. А головне – отримати ту чи іншу нову для себе спеціальність й далі успішно крокувати у власному розвитку в цивільному житті.

  Фахівці Мінветеранів активно працюють над цифровізацією ветеранських послуг.

  У свою чергу Вільям Тейлор заявив, що американський Уряд продовжуватиме надавати всебічну підтримку Україні у її протистоянні російській агресії. “Я впевнений, що ви, український народ, одержите перемогу ”, – наголосив американський дипломат.

НАГАДУЄМО: