Міністр оборони своєю заявою перелякав потенційних ждунів і колабораціоністів

  Міністр оборони Олексій Резніков дописом у своїй колонці на сайті Української Правди перелякав усіх потенційних “ждунів” і “колабораціоністів” на території, підконтрольній українському уряду. Міністр оборони , аналізуючи ситуацію за останні шість місяців наголосив, що після 24 лютого самі українці і наша країна змінилися. Маючи за сусіда Російську Федерацію ми змушені постійно дбати про обороноздатність України.


  Одним із варіантів підсилення обороноздатності України Олексій Резніков справедливо бачить у тому, щоб всі державні службовці, перед прийняттям їх на роботу, мали б спочатку пройти обов’язкову військову підготовку.


  На думку Міністра оборони наявність військової підготовки має стати однією з обов’язкових вимог для роботи на держслужбі, а також балотування на виборні посади в органах місцевого самоврядування, до парламенту, в суди, упевнений міністр.

 

Заставка НАГАДУЄМО

  На переконання Резнікова, варто проаналізувати всі сфери державного життя та з’ясувати, представники яких професій мають бути завжди готовими до оборони. Для цього він запропонував термін – “розумна мілітаризація” – який попросив не плутати з мілітаризацією на Росії. Він підкреслив, що існує мілітаризація в Ізраїлі, Швеції, Швейцарії з одного боку, та на Росії, в Північної Кореї з іншого. І вони мають принципові відмінності.


  Зважаючи на те, що майже всі “представники опозиційних сил” не служили в армії та не беруть сьогодні активної участі в обороні України від рашистських загарбників, варто очікувати потік бруду і звинувачень на адресу Міністра оборони Олексія Резнікова через те, що він зазіхнув на “їхнє тихе життя”.

 

Заставка НАГАДУЄМО