Міністр оборони Індонезії озвучив “мирний план”. У МЗС України відповіли

   В Світі з’явився ще один “проросійський миротворець”. Цього разу ним виявився міністр оборони  Індонезії Прабово Субіанто, який озвучив “індонезійський мирний план” для України.  В першу чергу він пропонує негайно припинити вогонь. І це саме в той момент, коли рашисти як раз здійснюють перегрупування і обстріли ЗСУ їм в цьому дуже заважають.

 Але фантазія пана Субіанто сягнула таких висот, що, навіть, проросійський прем’єр Угорщини Віктор Орбан може позаздрити.   Після запровадження так званого “режиму тиші” Індонезія сподівається:

  • створити демілітаризовану зону – і кожна “сторона конфлікту” має відвести війська на 15 кілометрів від існуючих позицій;
  • розмістити у цій зоні миротворців ООН  і Індонезія вже готова надіслати свої війська;
  • і, ви тільки не смійтесь, – провести референдум на “спірних територіях” за посередництва ООН.


  Варто зазначити, що в цьому “індонезійському мирному плані” явно не вистачає лише виплати Україною контрибуцій на користь Росії. Але, як кажуть: – Ще не вечір!

  У МЗС України дуже детально і толерантно пояснили Індонезії, чому їхній так званий “мирний план” нікуди не годиться. Очевидні речі  озвучив речник МЗС Олег Ніколенко.

  По-перше, між Україною та Росією немає “спірних територій”, на яких потрібно проводити референдуми. Є просто окуповані рашистами території, звідки росіяни мають забратися – без варіантів!

  По-друге, припинення вогню і розведення сил на 15 км по обидва боки лінії зіткнення, а також танці з бубном і створення демілітаризованої зони – 100% не спрацює.   “Припинення вогню без виведення російських військ з території України дозволить Росії виграти час, перегрупуватися, закріпитися на окупованих територіях та накопичити сили для нового етапу агресії”, – пояснив дипломат.

   Але і це ще не все. Головний переговорник Китаю по Україні Лі Хуей теж заявив: “Заходу треба перестати постачати зброю на поле бою”. І, за його словами, цього вистачить для того, щоб раптом “зникла напруженість” і війна зупинилась.

  І на завершення трохи адекватної реакції на попередні неадекватні заяви. Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба різко відповів прем’єр-міністру Угорщини В.Орбану, який знову закликав Україну відмовитись від контрнаступу й шукати переговорів з рф: “Це збочена логіка, хвора логіка, яка повністю провалилась у період з 2014 по 2022 роки. Хочете допомогти – використовуйте свої зв’язки і контакти і переконайте путіна вийти з України“.

Юріс Шалтіс, НОВА: новини ветеранів 

НАГАДУЄМО:

Віктор Орбан закликав не допустити контрнаступу ЗСУ, а Бен Уоллес вважає, що наступ буде успішним