«Мій досвід — моя перевага»

Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України запускає нову інформаційну кампанію «Мій досвід — моя перевага». Це розповідь про те, як ветерани свій досвід, здобутий на полі бою, використовують у цивільному житті. «Побувати на війні — важкий і часто травматичний досвід. Однак помилково вважати, що людина, яка пройшла поле бою, тільки щось втрачає. Людина також здобуває досвід, який часто допомагає переосмислити життя, ставлення до людей, до професійних цілей, дає поштовх до розвитку. Проєкт «Мій досвід — моя перевага» саме про це. В ньому ми пропонуємо поглянути на життєвий шлях окремих ветеранів і його трансформацію під впливом бойового досвіду», — йдеться в повідомленні.

Ключовий елемент проєкту — 30-секундне відео, героями якого стали п’ять ветеранів: Андрій Мельник, Віктор Шинкарук, Денис Дьомін, Євген Михайлюк і Майя Москвич. У відео кожен з них розповідає про риси характеру, які виховав або розвив у собі під час перебування на полі бою, й демонструє, яке застосування ці риси знайшли вже в цивільному, післявоєнному житті героя.

Як зазначають у Мінветеранів, незабаром відео можна буде побачити на центральних телеканалах і в мережі, а в ефірі радіо — почути короткі історії про інші позитивні риси, сформовані бойовим досвідом.

У відомстві сподіваються, що цей проєкт дасть змогу посилити діалог між суспільством і ветеранами, нагадати соціуму та довести, що участь у бойових діях здатна спричинити не лише травми, а й надати певний життєвий досвід, який може бути неоціненним у цивільному бутті.

Кампанія «Мій досвід — моя перевага» розроблена Центром стратегічних комунікацій StratCom Ukraine за підтримки Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України у рамках проєкту з реінтеграції ветеранів, що впроваджує міжнародна організація з міграції за фінансування Європейського Союзу.