Метінвест запускає курс з адаптації ветеранів до мирного життя

Курс для співробітників “Герої поруч” розробила та запровадила група Метінвест спільно з Академією ДТЕК. У межах першої хвилі програма охопить 1200 керівників підприємств компанії у регіонах присутності. Про це повідомили у пресслужбі компанії.

За даними пресслужби, наразі майже 400 співробітників після демобілізації повернулися до роботи, і компанія вважає за свій обов’язок допомогти їм на шляху повернення до цивільного суспільства.

Це перша подібна за змістом і наповненням навчальна програма в Україні. У розробці курсу “Герої поруч” брали участь понад 20 експертів: керівників Метінвесту, спеціалістів у галузі психології та управління персоналом, військових психологів. Крім того, долучилися і самі ветерани. Вони поділилися своїм досвідом та дали слушні поради.

Під час розробки курсу були використані напрацювання найкращих іноземних корпоративних програм, направлених на підтримку ветеранів. Курс «Герої поруч» передбачає різні формати навчання: електронні тренажери, інфографіку, відеоуроки тощо.

Зараз програму проходять 1200 керівників. Навчання охопить керівників усіх рівнів і відбуватиметься у кілька етапів. Незабаром буде розроблено адаптовану версію програми для всіх співробітників Метінвесту з тим, щоб всі колективи підприємств отримали відповідні знання.

“В компанії створюється ціла екосистема інтеграції ветеранів до мирного життя. Приділяється увага здоров’ю та психоемоційному стану демобілізованих працівників. Водночас ми розуміємо, наскільки важливою в цьому процесі є роль команди – колег, які щодня оточуватимуть ветеранів на робочому місці. Тож навчальний курс «Герої поруч» дасть співробітникам більш глибоке розуміння, з якими труднощами та потребами стикаються наші захисники, і як правильно їм допомогти, — сказала Тетяна Петрук, директорка зі сталого розвитку і взаємодії з персоналом Групи Метінвест.