Масштабні навчання Морської авіації

Морська авіаційна бригада ЗСУ завершила льотно-тактичні навчання. Протягом них морські льотчики п’ять днів відпрацьовувала різні сценарії застосування підрозділів у найрізноманітніших умовах.

 

Легенда навчань: забезпечення дій підрозділів МВС. Екіпажі вдосконалили льотні навички, польоти у зоні й по колу, відпрацювали варіанти пошуку й надання невідкладної допомоги цивільним, що зазнали лиха та пілотам.

 

 Окрім цього в рамках навчань військові проводили евакуацію пошуково-рятувальним вертольотом, скидання спеціального човна, підйом рятувальною лебідкою у взаємодії з кораблем.

 

Чи не найскладніше завдання для моряків: розгортання по тривозі й підготовка позабазового аеродрому до прийому авіатехніки, організація повноцінного польового табору з командним пунктом, місцями для їжі та відпочинку.

 

Кульмінації навчання досягли, коли до справи підключилися морпіхи. Підрозділи окремого розвідувального батальйону на вертольотах Мі-8 виконали перекидання у визначений район, де морські піхотинці взяли під контроль місцевість, організували оборону та провели розвідку.

 

Найважливішим завданням морських піхотинців було забезпечення приймання вантажів з транспортного літака Ан-26.