Мандрівка “слуг народу” на Донбас почалася із конфлікту з ветеранами АТО (ВIДЕО)

 Приблизно сотня народних депутатів із фракції партії “Слуга народу” вранці 21 жовтня 2020 року виїхали з робочою поїздкою на Донбас, яка триватиме протягом двох днів. Про це в коментарі “Укрінформу” повідомила заступниця голови фракції Євгенія Кравчук.

 

 За її словами, під час цієї поїздки парламентарі планують поспілкуватися як з військовослужбовцями, так і цивільними в тих населених пунктах, біля яких дислокуються бригади. Результати ж роботи, проведеної на Донбасі, “Слуги народу” планують обговорити на засіданні фракції вже після повернення до Києва.

 

 На пероні вокзалу в Костянтинівці, куди вранці приїхали депутати від “Слуги народу”, відразу відбулося спілкування «делегаів» із незадоволеними ветеранами АТО, які висловили претензії главі фракції Давиду Арахамії у зв’язку з його заявою про можливе скорочення армії. Про це повідомляє Telegram-канал PavlovskyNews.

 

Увага! Ненормативна лексика!

 Давид Арахамія відповів, що підтримав тоді експерта, який виступив за скорочення співвідношення небойового складу до бойового. За словами Арахамії, зараз в Україні 40% армії – не бойовий склад.

 

 Після цього, як повідомляє PavlovskyNews, “слуги народу” сіли у військові машини, які підігнали до залізничного вокзалу, і поїхали в прифронтову зону. Зайняли місця на звичайних дерев’яних лавках. Також частина депутатів роз’їхалася на бусах.

 

Нагадуємо: